ihana nähä kuten aina .olit taas kiireinen,ois ihan mukava taas vaihtaa kuulumisia,miten sulla menee jne
olipa taas
vain sinulle
4206
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 4
Vanhimmat
Niin synttäreiden juhliminen väsyttää, siksi pidin reipasta vauhtia yllä että vähän adrenaliini kiertäisi veressä. Mutta vaikea nyt enää jännittää, olen ollut jännittynyt niin pitkään että luovutin toistaiseksi. En jännitä ainakaan sun suhteen. Olen ihan varma itsestäni ja meistä yhdessä. Olen tosi onnellinen.
niinhän se tahtoo olla ,niinpä tietenkin .miksi jännität ?ethän ole ennenkään jännittänyt ,tai ainakin luulin niin .onpa mahtavaa että et jännitä,ihana kuulla .ihana että olet onnellinen.
Tuttujen kanssa on muka vaihtaa mielipiteitä. Voi kuinka tuttuja olisi enemmänkin. On tuo sosiaalisten suhteiden ylläpito todella työlästä. Sitä on niin väsynyt ja apaattinen. Ei jaksa keskittyä tai muuta.
erikeepperi kieppaa sieppaa kaappaa virus ohjelmassa häiriö.