Kertokaahan

paljon tost kaasaris olevast "tikusta" kehtaa viilata pois? ettei vaa hajoo sit käsiin...
siis mul o sellain joku kiinapaska moposkootteri.
voix siihe 4-tahti moottoriin pistää power filtterin ja auttaax se kui paljo? Kasvaax äänet?
kertokkee ny ihmees!!!!!!!
china mopo rulez! (joskus)
1214
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

KUULOSTAA VAAN VANHALTA PAUKKUPASKALTA JA KONEKIAN KULUU ENEMÄN JA KUN VIILAAT TIKKUA NIIN SAATTAAPI OLLA NIIN KUN TÖRMÄÄT JOTAIN PÄIN NIIN VAAKUTUS EI MAKSA SINULLE PENNIÄKÄÄN JA JOUDUT MAKSAMAAN TOISILLE AIHEUTUNEET KULUT.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 2 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


mää kirjoitti:

paljon tost kaasaris olevast "tikusta" kehtaa viilata pois? ettei vaa hajoo sit käsiin...
siis mul o sellain joku kiinapaska moposkootteri.
voix siihe 4-tahti moottoriin pistää power filtterin ja auttaax se kui paljo? Kasvaax äänet?
kertokkee ny ihmees!!!!!!!
china mopo rulez! (joskus)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu