lähen tästä

kaipailemaan sänkyyn sinne vasemmalle puolen ,kun sä olet siellä oikeella,jos pääsis vielä sun kainaloos nukkumaan niin kaikki ois hyvin .
4234
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

olisi kiva siitä kuka olet?

Äänestä

kupsehtia kainalossa, ja pitää toisesta hellästi kiinni ;).

Äänestä

niin. Kumpa kaikki oliskin ollut vain pahaa painajaisunta, ja heräis mussukan vierestä hiestä märkänä...ja ensimmäisenä kun silmät saa auki, niin kuuluis "taisit nähä pahaa unta"

Äänestä

Pääset mun kainaloon sitten, kun aika on oikea, you know that, missing you..

Äänestä

Kommentoi aloitusta


vain sinulle kirjoitti:

kaipailemaan sänkyyn sinne vasemmalle puolen ,kun sä olet siellä oikeella,jos pääsis vielä sun kainaloos nukkumaan niin kaikki ois hyvin .

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu