Kyllä on tälläkin palstalla ihan hupunpuppua kaikki kateellisten kirjoitukset Volkswagenin moottori vioista ja vaihe laatikkojen laukeamisista sanon minä. Se on niin jotta Volksvaageni on saksalaisten insinöörien taidon näyte ja saksalaisetkan tekee kaiken perusteellisesti ja huolella niinkuin silloin kolmannessa valtakunnassakin tehtiin ja samalla tinkimättömällä ammatti ylpeydellä kootaan kaikki aidot saksalaiset volkkarit ja käytetään vain Bossin osia eikä laiteta mitään vino silmä japanilaisten sake päissään toheloimia Nippondenson osia.
Olenkin monasti sanonut jotta Volksvaageni on suunnattomasti kärsinyt kaikkien vanaattisten Toyotamiesten ala arvoisista solvauksista ja muista hävyttömyyksistä mutta Volksvaageni näyttää Toyotamiehille millainen on oikea laatu auto ja sellaiseen eivät säily pellistä tehtyjä riisi kippoja tuhertavat japanilaiset pysty
Olenkin monasti sanonut jotta Volksvaageni on suunnattomasti kärsinyt kaikkien vanaattisten Toyotamiesten ala arvoisista solvauksista ja muista hävyttömyyksistä mutta Volksvaageni näyttää Toyotamiehille millainen on oikea laatu auto ja sellaiseen eivät säily pellistä tehtyjä riisi kippoja tuhertavat japanilaiset pysty
Vastaukset 6
Vanhimmat
Kielikoulun paikka.
"
mel ko seka avaa
30.9.2014 10:13
0
Sulje
Kielikoulun paikka. "
Se ei tuo huumori näköjään kaikille aukea!
"Ironia eli epäsuora iva on huumorin laji. Sana juontuu kreikan sanasta είρωνεία, teeskentely. Ironia voi olla sanallista tai tilanteeseen liittyvää."
Voi v...u näitä aitin tissiltä vieroitettuja itseeläjiä kun he eivät osaa ees kirjoittaa oikein hullua luettavaa käykää koulut loppuun.
Ottakaa selvää mitä osia muut saksalaiset käyttää autoissaan valitettavasti sieltä löytyy premiummerkeistäkin jaappanialaista tekniikkaa ei ees sakemanneille oo kelvannu oman maan tuotteet.
"Voi v...u näitä aitin tissiltä vieroitettuja itseeläjiä kun he eivät osaa ees kirjoittaa oikein hullua luettavaa käykää koulut loppuun.
Ottakaa selvää mitä osia muut saksalaiset käyttää autoissaan valitettavasti sieltä löytyy premiummerkeistäkin jaappanialaista tekniikkaa ei ees sakemanneille oo kelvannu oman maan tuotteet."
Kun tuollaisen tekstin laatija arvostelee muitten oikeinkirjoitusta, on se yhtä vakuuttavaa kuin kusiainen uhoaisi selättävänsä hevosen.
Kyllä toyotan alamäki alkoi lucaksesta ja boschista. Pitäisi pysyä japanin osissa eikä sekaantua usan ja saksan sontaan.
Näinhän bemari on tehny ainakin osittain, 520 diisselissä.