"Vuosisadan loppuun mennessä planeetta on islamilainen".
Karimin ennuste on onneksemme silkkaa kukkua ja propagandaa. Ensinnäkin jopa islamilaisen maailman väestökasvu lähtee kiihtyvään pudotukseen vuoteen 2045 mennessä ja toiseksi islamin ennuste on huono. Islam itse loppunee vuosisadan loppuun mennessä kun sorrettu jengi haluaa eroon islamin terrorisoivasta sharia-laista. Ali Sina kirjoitti todennäköisesti paikkansapitävän ennusteen islamille. Loppu häämöttää.
Afganistanissa demokratia otti voiton islamista, vaalien suurin voittaja kun oli juuri demokratia ja vapautta haluava Afganistanin kansa. Talibaneja vedettiin vaaleissa lättyyn ankarasti. Iranin islam on viittä vaille valmis romahtamaan koska nuorisoa ei enää kiinnosta seurata islamia, he haluavat länsimaisten nuorten vapaudet. Turkki luopui jo kokonaan leikistä, siitä on tulossa länsimainen EU-maa. Moni islamilainen maa seurannee nopeasti esimerkkiä. Irak on terrorismista huolimatta varmalla tiellä kohti demokratiaa.
Eikä islam ole vastoin muslimien propagandaa mitenkään suosiossa lännessä. Muutama sata käännynäistä Suomessa on lähinnä hyvä vitsi. Suomalaiset käännynnäiset harvemmin hylkäävät ihmisoikeusjärjestelmän ja kunnioituksensa lakia kohtaan (Taha ja Karim ovat asia erikseen). Muslimeja vihataan lännessä noin yleisesti aika lailla. Juuri nyt viha islamia kohtaan kokee ennen näkemätöntä nousukauta. Tästä kielii mm. äärioikeiston nousu Suomessakin. Vaaliemme suurimmat ääniharavat olivat Olavi Mäenpää ja Tony Halme, sekä heidän edustamansa natsimielisyys. Ulkomaalaisia aletaan olla valmiita potkimaan persuksiin.
Islam ottanee hyvin pian vapaudelta ja demokratialta turpaansa ihan 10-0. Sen jälkeen muslimit itse alkavat vaatia reformaatiota ja rauhaa muun maailman kanssa. USA voi tietenkin vetää muslimeja lättyyn ensin miten ankarasti tahansa, lopulta muslimeillakin järki voittaa kiihkon.
Lupasin olla lukematta Karimin jorinoita, mutta tähän oli pakko vastata.
Karimin ennuste päin helvettiä
7
259
Vastaukset
- taha.islam
Kokeile muuten tätä ennustusta. Kirjoita
ruudulle seuraava koodi:
uauede7 ua7O
Käännä monitori ylösalaisin ja lue ääneen.
Huomaat että se joka aakkoset, on Karimiakin parempi ennustaja.- artzuli
>>Käännä monitori ylösalaisin ja lue ääneen.
Huomaat että se joka aakkoset, on Karimiakin parempi ennustaja.
eli mikä on pointtisi, vai tarkoititko: se joka osaa akkoset on karimiakin parempi ennustaja? - taha.islam
artzuli kirjoitti:
>>Käännä monitori ylösalaisin ja lue ääneen.
Huomaat että se joka aakkoset, on Karimiakin parempi ennustaja.
eli mikä on pointtisi, vai tarkoititko: se joka osaa akkoset on karimiakin parempi ennustaja?Joo, kokonainen sana puuttuu ja se sana on "keksi".
- artzuli
taha.islam kirjoitti:
Joo, kokonainen sana puuttuu ja se sana on "keksi".
karim ei ole sen parempi ennustaja kuin mies-81 nenkään...
- artzuli
>>Karimin ennuste on onneksemme silkkaa kukkua ja propagandaa. Ensinnäkin jopa islamilaisen maailman väestökasvu lähtee kiihtyvään pudotukseen vuoteen 2045 mennessä ja toiseksi islamin ennuste on huono.
anna todisteita...
>>Ali Sina kirjoitti todennäköisesti paikkansapitävän ennusteen islamille. Loppu häämöttää.
ali sina tekee hyvää rahaa tyhmillä, sitäpaitsi, nykyinen sukupolvi(ainekin suomessa) on hyvin heikkouskoinen, uskovaisuus kristinuskoon pienenee sukupolvi sukupolvelta...
>>Afganistanissa demokratia otti voiton islamista, vaalien suurin voittaja kun oli juuri demokratia ja vapautta haluava Afganistanin kansa.
so what? afganistan on yhä islam valtio - Karim
...(siis muslimi-perheisiin syntyneitä) on ollut jo vuosia maailman väestöstä. Tämä ja huomioiden sen että nykyisistä 1,7 miljardista (luonnollinen kasvuvauhti 2,0%, kääntyneitten aiheuttama lisäys 0,9% -> www.islamicpopulation.com ) muslimista yli 50% on alle 18-vuotiaita, voimme nähdä miten Islamin laivan vauhti ei hiljene vielä pitkään aikaan vaan ottaa aikansa synnyttävien ikäluokkien kasvaessa, vaan kasvaa reilusti vielä silloin kun lännen ja Kiinan (ja muun ei-islamilaisen Aasian, Intiaa lukuunottamatta) suuret ikäluokat ovat jo kuolleet pois (jolloin muslimit ovat entistä suurempi väestö näissäkin maissa mm. siirtotyöläisten ansiosta).
Jos olet tarkkaillut tilastoja, huomaat ettei syntyvyys-luvut ole juuri tipahtaneet mm. Indonesiassa, Turkissa ja Egyptissä 70-luvun jälkeen, vaikka ne vaikuttavat olevankin varsin alhaisella tasolla (n. 2%) muihin läheisiin maihin verrattuna. Eli syntyvyys kyllä tippuu hieman, mutta ilmeisesti pysyy Islamin ja kulttuurin vahvan aseman ansiosta suurena paremmissakin olosuhteissa.
Guinnessin ennätystenkirja 2003 kertoi että Islamiin KÄÄNTYI 1990-luvulla joka päivä 3500 ihmistä (vuodessa 1,25 miljoonaa) ENEMMÄN KUIN kr.uskoon toisista uskonnoista. Vauhti on vain kiihtynyt WTC:n jälkeen, ja olen huomannut myös Islamiin kääntyneillä olevan jostakin syystä monilapsisia perheitä, vaikkei Islam siihen käske.
Aasian ei-Islamilaisissa maissa (mm. Myanmar ja Thaimaa) AIDS raivoaa buddhalaisten ja hindujen keskuudessa, varsinkin Intiassa luvut ovat hälyttäviä (yli 10 miljoonaa tartuntaa) hindumiesten tuodessa HIV:n perinteisesti käyttämiltään huorilta vaimoilleen.
E-Amerikassa syntyvyys on romahtanut jo lähelle Euroopan tasoa ja AIDS vasta aloittelee räjähdystään siellä, Afrikassa AIDS tappaa vuoteen 2025 mennessä satoja miljoonia animisti-kristittyjä jos jatkaa nykyistä kasvuvauhtiaan, nyt se on vähentänyt Afrikan väkilukua jo arviolta n. 70 miljoonalla (ottaen huomioon siihen kuolleiden vaikutus mm. syntyvyyteen ja kondomien käyttöön).
Siirtolaisuus tuo Islamiin yhä useampia kaupunkeja moskeijoilla, joissa osa ihmisistä kiinnostuu Islamista, ihmiset sekoittuvat ja lapset kasvatetaan muslimeiksi. Moniavioisuuden yleistyminen johtaisi siihen että useammat muslimi-miehet etsisivät kristityn vaimon. Kun Islam johonkin juurtuu, se vain jatkaa kasvua, sen osoittaa historia. Nykyaikana Internet ja tieteen todistamat Islamin ihmeet vain ovat nopeuttaneet kyseistä vauhtia, Ranskassakin yli 50 000 ihmistä löytää Islamin joka vuosi, USA:ssa 90-luvulla Islamin löysi yli 300 000/vuosi (enimmäkseen mustia).
Ja te mihinkään kykenemättömät (raukkamaiset korkeintaan joukolla yhden kimppuun hyökkäävät) äärioikeistolaiset natsi-pellet olette häviävän pieni porukka mistään muusta kuin itsestään välittämättömien länsi-ihmisten joukossa, JA TE KYLLÄ PYSÄHDYTTE LUOTIIN VIIMEISTÄÄN KUTEN MUUTKIN jos tarve tulee ja muslimit näkee sen aiheelliseksi, yksi sellainen typerä jääkaapin kokoinen nuti-pää on jo niitattu tieltäni Allahin toimesta (kun hänen valituksensa hovi-oikeuteen uhkasi viivästyttää korvausrahojani, jotka hän ja kä.o. päätökseen tyytynyt kaverinsa yhteisvastuullisesti määrättiin maksamaan, 2500 euroa joita silloin nopeasti tarvitsin, jotka tuomittiin minulle skinien aloittamasta tappelusta josta en saanut kuin mustelmia)!- artzuli
veit sanat suustani(heh heh)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Putin hoiti Suomen natoon ja myös Ruotsin
Iso kiitos Vladimir Putinille. Hänen ansiosta pääsemme nyt Natoon. Putin halusi Naton lähelle ja nyt sai. Voimme tästä kiittää vain Putinia.6417847Niinistö teki hetkessä Suomesta Venäjän ydinaseiden maalitaulun
Kaiken lisäksi mies vielä lällätteli Putinille eilisessä tiedotustilaisuudessa ja käski katsomaan itseään peiliin. Kyllä vähän asiallisempaa käytöstä4362127Voi Stefu ja sun kiivas luonteesi
Sielä lentelee ullakkohuoneiston ikkunasta daamin vaatteet ja matkalaukut pitkin pihaa. Toisaalta,en ihmettele yhtään että tämä suhde päättyi näin,kyl2222020- 1431611
Veikkaus: Miten The Rasmus pärjää Euroviisuissa?
Euroviisuhuuma on ylimmillään, kun Suomi ja The Rasmus taistelee biisillään Jezebel. Bändi on tikissä, kunhan Lauri Ylösen ääni kantaa. Mitä veikka511219Ohhoh! Martina Aitolehti ja seurapiirihurmuri-Jesper ekassa yhteiskuvassa - Sutinaa Mallorcalla!
Martina Aitolehti ja seurapiirijulkkis-Jesper nauttivat toisistaan varsin vauhdikkaissa merkeissä Mallorcalla. Aitolehti ei ole esitellyt rakastaan vi251174Stefanilta tuli taas karu totuus Sofiasta
Marokkolainen h*o*ra! Voi tsiisus kun mulla on hauskaa! Lumput lentää ikkunasta kun Stefu raivoaa h*uralleen🤣🤣🤣 Nyt ne popparit tulille, tästä tule951039Ootko onnellinen kun ei tarvitse
nähdä tätä tyhmää naamaa enää koskaan? Multa se särkee sydämen, mutta minkäs teen. Vaikka olisi kuinka sinnikäs eikä hellittäisi, se ei aina auta.65823Oletko nähnyt eroottiset kohuleffat? Fifty Shades Of Grey -trilogia tv:stä
Fifty Shades -trilogia starttaa, kun nuori opiskelijanainen Anastasia tapaa rikkaan liikemiehen. Seksisuhdehan siitä starttaa, höystettynä sadistisill6701Sofia matkii Martinaa
Sofia etsii omaa lippisjonnea mäkkäreistä ja itiksestä. Tuskin löytää yhtä komeaa.133672