Hehheh..Joskus 90luvulla olin kaipolan vuoren alhaalla starletilla parkissa.Tarkoituksena pukeutua aiemmin päivällä yhden tutun tytön pyykkikorista anastamiini alusasuihin.Vemputin vimmatusti nuo pikkarit ymt ylläni auton vieressä.Hitto ja sitten tyttöystävän äiti on lenkillä ja tulee siihen yllättäen viereen..silloin oli nolo hetki.
gaypola
escort mk1
4
203
Vastaukset
- lopeta jo!
Puhuu mies joka kiipes psykoosissa hyppyritorniin ja leikki niilinhanhee :D
- Uushomo
Älä hermostu,kaveri on löytänyt munien rapsuttelun jälkeen perssilmänsä ja ilakoi siitä. Jääpuikko holeen voisi tehdä eetvarttia!
- korko
oletko muuten ru....nut liikuvassa autossa,jos et.ilmoita niin tulen hakeen sinut lid.lin pihasta ajelulle.mennään palomäenkioskille parkkiin.
- Gaykai
Varokaa pölhöt,ettei mene molo rattiin ja tule tuho.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 467655
- 334243
- 573725
- 503200
- 172886
Voi ei! Jari Sillanpää heitti keikan Helsingissä - Hämmästyttävä hetki lavalla...
Ex-tangokuningas on parhaillaan konserttikiertueella. Hän esiintyi Savoy teatterissa äitienpäivänä. Sillanpää jakoi kons652591- 562445
- 512388
- 402339
- 162286