VASTAUS: Yksinkertaisimmat ajavat

Siis kuka on antanut kusettaa itseään enemmän ku volkkarilla, skodalla ja muilla rinnakkaisilla paskamerkeillä ajavat. Vaihdelaatikot sekundaa, moottorit sekundaa, sekundaa kuskia ja sen muijaa myöten. Suomen, ehkä jopa euroopan tyhmimmät ajaa edm. merkeillä.
13228
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

Taasko tämä hovioikeudenneuvos täällä tekstailee!

Äänestä

se on kyllä mersu jotka korjauttavat sitä koko aika ja maalauttaa ruosteet pois mulle ei tule enää ikinä mersua 11 kpletta ollu ei enää ikinä.vito lähti korjaamaan viimekesänä kun kansi halkes ajettu vaan 230tkm siinä kö mersun laatu nyt ajelen renautilla

Äänestä

Edelleen Toyotalla ajaa tyhmin kansanosa. Ajavat huonolla autolla vain siksi, että se on ollut hyvässä maineessa joskus 20 vuotta sitten ja nyt jopa vikaisempia merkkejä.
Surkeat ominaisuudet sekoitettuna ongelmiin ei ole kovin fiksu hankinta.

Äänestä
  • Skodalla ei ole koskaan ollut hyvää mainetta, eikä tule olemaankaan. Ja silti sitä myydään paljon. Tämähän siitä ihmisten typeryydestä vasta kertookin.

    Äänestä

  • 5+2 kirjoitti:

    Skodalla ei ole koskaan ollut hyvää mainetta, eikä tule olemaankaan. Ja silti sitä myydään paljon. Tämähän siitä ihmisten typeryydestä vasta kertookin.

    Taitaa ihmisillä olla jotain sellaista tietoa minkä sinä sisälläsi kiellät, sitä kutsutaan mielenterveyden ongelmaksi ja tyhmyydeksi.

    Äänestä

  • 5+2 kirjoitti:

    Skodalla ei ole koskaan ollut hyvää mainetta, eikä tule olemaankaan. Ja silti sitä myydään paljon. Tämähän siitä ihmisten typeryydestä vasta kertookin.

    Soomessa kertoo eniten siitä että täällä asuu persaukinen kansa joka itsetuntoa nostaakseen ja naapureille näyttääkseen ostaa uuden Skoudan. Toisaalta onhan sekin paremmin tehty kuin Vw tai Audi.

    Äänestä

trolittämisen ja itse vastaa on silloin päivä pelastettu

Äänestä

Tojotero avasi uuden ketjun, kun edellisessä tuli pataan 67-5 ;-D

Ylivoimaisesti yksinkertaisimpia ovat tojoterot ja hyvänä kakkosena tojopapat.

Äänestä
  • Tuliko skodajormalle hätä kun joku kertoi totuuden :DDDD

    Äänestä

  • yhteen omille viesteilleen antamansa pisteet ja vastustajiensa viesteille annetut. Siitä syntyi Petterin ylivoimainen voitto 67-5. Ei muuta kommentoitavaa kuin että Petterin viestit tunnistaa jo niille hetkessä annetuista lukuisista plussista. Niitä viestejä on ainakin Toyota-ketjuissa satoja vuorokauden ympäri kirjoitettuina. Petteri ei ymmärrä että häntä ja mielenliikkeitään luetaan palstalla kuin avointa kirjaa.

    Äänestä

  • Näätkös sä niitten pullonpohjalasien taka kauemmas kun kull no sis nenääs pitemmälle?
    No mut Joulua sulle kuitenkin vaikket siitäkään mitään ymmärrä.

    Äänestä

ossss olet sairas.

Äänestä
  • Mersut teitenki kuskit joutuu maalautaa koko aik ei enää koskaan mersua

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Totuudensorvi kirjoitti:

Siis kuka on antanut kusettaa itseään enemmän ku volkkarilla, skodalla ja muilla rinnakkaisilla paskamerkeillä ajavat. Vaihdelaatikot sekundaa, moottorit sekundaa, sekundaa kuskia ja sen muijaa myöten. Suomen, ehkä jopa euroopan tyhmimmät ajaa edm. merkeillä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu