Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Pelkkää panoa

Mies, miten suhtautuisit jos sinulle ehdotettaisiin panosuhdetta? Eli ei suutelua tai juttelua tai muutakaan sellaista, vain panemista 1-5krt/viikko
171007
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 17

Vanhimmat

No olis aika optimaalista, suhtautuisin ehdottoman positiivisella asenteella.

Äänestä

60v ukko. Kyllä mä mielelläni suostuisin >;)

Äänestä
  • Ja varmasti suostuisin.

    Äänestä

No totta kai suostuisin, olen keski-ikäinen äijä.

Äänestä

34v 182/86/16 kelpaako?

Äänestä
  • Se vähän riippuu ;) Ootko sattumoisin Pohjois-Pohjanmaalta?

    Äänestä

  • Outoa? kirjoitti:

    Se vähän riippuu ;) Ootko sattumoisin Pohjois-Pohjanmaalta?

    En mutta auto on käytettävissä. Onnistuisiko tapaaminen vaikka lauantaina klo 13:?

    Äänestä

  • Micci kirjoitti:

    En mutta auto on käytettävissä. Onnistuisiko tapaaminen vaikka lauantaina klo 13:?

    Ethän oo varattu? En halua joutua mihinkään kolmiodraamaan!

    Äänestä

Totta kai suostun,koska aloitetaan ?

Äänestä

No tasan varmaan tollaseen ehdotukseen suostuisin... näin keskisuomessa...

Äänestä

Olisin erittäin mielissäni jos laatu on kohdallaan. Tuo ei juttelua vähän arveluttaa. Oletko mykkä/kuuromykkä?

Äänestä
  • No oon nainen ja vain seksisuhde on ok,mutta kyllä puhua ja pussailla voi ja haluaakin. Suutelu mustä kuuluu asiaan.

    Äänestä

Nainen on panemista varten, ei mitään muuta!

Äänestä

Ei kai siinä mitään outoa ole jos haluaa vain saada tyydytystä ja hoitoa. Itse harrastanut vanhemman naisen kanssa juuri semmoista että kun aikataulut sopii niin harrastetaan seksiä ja nautitaan.

Äänestä

Oishan se vaihtelua tähän ainaiseen runkkaamiseen.

Äänestä

No siitähän se alkaa.

Äänestä

Kyllähän se olisi kiva kun kumpikin sais tyydyttää halunsa. Vakiopano. Ei tartteis mitenkään sitoutua. Ihmiset vaan elävät puutteessa kuten minä olivat he parisuhteessa tai eivät?!. Mies lahdesta. [email protected].

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Outoa? kirjoitti:

Mies, miten suhtautuisit jos sinulle ehdotettaisiin panosuhdetta? Eli ei suutelua tai juttelua tai muutakaan sellaista, vain panemista 1-5krt/viikko

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu