kertokaahan mulle

Nii kertokaa mitä tai mistä pojan kaa kannattaa jutelle
2<50
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Jos poika tykkää susta nii se keksii ite aiheet, tai niin ainaki ite teen

Äänestä

kannattaa aloittaa keskusteluja pojan kanssa koska poika saattaa luulla ettet välitä jos et aloita. Voit puhua mistä vaan mistä ITSE tykkäät ja katsoa miten poika reagoi. Jos poika osoittaa halunsa kuulla lisää ja kyselee niin niin se myös todennäköisesti on kiinnostunut susta ja alkaa myös samalla kertomaan itse lisää :))

Äänestä

Kommentoi aloitusta


jdkfk kirjoitti:

Nii kertokaa mitä tai mistä pojan kaa kannattaa jutelle

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu