https://www.youtube.com/watch?v=3F9og9GOvqQ
Jenna on tosihuono näyttelijä, kotiin huutamaan tollanen kersa.
Jenna on tosihuono näyttelijä, kotiin huutamaan tollanen kersa.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 6
Vanhimmat
Kyllä on ihan saatanan dorkia jenna ja nimo. Tsiisus miten noin vitun tyhmii ihmisii voi olla olemassa
Ironista et toi kalkkuna kailottaa laulamaa tuolla ja luulee vielä et sillä on hyvä lauluääni :DD ihan vitun kauhee harakka
Potkupuku pälle ja tutti suuhun noille ämmille.
Kyllä on kuvottava diiva!! Mikäs se oli kippee, ku Danin vieressä makas? Koko ajan vilkuilee kameroihin ja esittää, ku pikku kakara!! Jos tuosta tommpelista tulee tämän ohjelman myötä edes jonkinlainen julkku, on Suomen kansa tyhmää!! Kyllä sukulaisina hävettäs ja jopa tuttuina!
Jenna on varmasti saanut pienestä pitäen kaikki huutamalla ja diivaamalla läpi. Jatkaa samaa näyttelemistä nyt ja nauttii kameroitten läsnäolosta. Ei valittanut yhtään pukin vieressä valvoessa ja haarojaan jumpatessa. Saisi painua pohjoseen ja elää piilossa nunnana loppu ikänsä!!
Sen vannon, että Dani ei tuota kuuntele pätkääkään ulkomaailmassa. Minkähänlaista Jennan vahemmilla on ollut, tuota tekorääkymistä on varmasti seurannut koko lapsuuden ajan, liekö tyäsin pilallehemmoteltu tyttö.