tahtoisin, koska aina sama lopputulos, ihankuin se olisi kiellettyä jonkun mielestä.
Mutta nyt meen pois, ikävä silti.
Naiselle meni.
Mutta nyt meen pois, ikävä silti.
Naiselle meni.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Kirjota vaan, sitä toivon ja odotan.
Anna toisten mielipiteiden olla, ei niillä ole merkitystä, heillä on omat mielipiteensä, jyrkätkin ja kaikkea pahaa toivovia, mutta se on vain heidän mielipide ja niihin ei kannata ottaa kantaa.
ei oikein huvita.
Ei sitten, kun pakollahan ei saa kuin pahaa aikaan.
taiteellista luovuutta ei ruokita pakottamalla, sama pätee kirjoittamiseen.
Ei sun henkilöllisyyttä tosta kyllä tunnista kuin nettirikolliset henkilöitymät.
Ei ole mitään merkitystä, vastaako joku sulle kieli poskessa, kritisoiden vaiko housut kintuissa.
näin.
"ja kaikkea pahaa toivovia, mutta se on vain heidän mielipide ja niihin ei kannata ottaa kantaa. "
...jatkan vielä: Vain minä olen tähtisilmä ja hymypalkintoja voittanut tyttö. Vain minä toivon kaikkea hyvää muille ihmisille, vaikka soittelinkin pilasoittoja Yölinjalle. Muut naiset osaavat toivoa "VAIN KAIKKEA PAHAA"... On valetta, että he osallistuvat eläinsuojelutyöhön...On valetta, että he auttavat sukulaisiaan kotitöissä... Vain minä olen hyvä, ja muille pelkkää hyvää toivova...Muista minua lahjalla 3.10?
T: Mystisen J-miehen luoja.../ J-miestä palstalla jatkuvasti kaipaava...
Kirjoita vaan...mulla on jo ikävä sun kirjoituksia
kahtellaan.
Minä olen huomannut saman ja minäkään en viitsi enää paljoa kirjoittaa. Vaikka haluaisin kyllä kirjoittaa koko palstan täyteen rakkausviestejä sinulle mies.
Tänään saat Turantella, turantella mun sormuksein, mun sormuksein. Ostin edellisen lahjan 18.9, mutt sä saat tänään tyttösein.
Ei ollut sinulle viestini.
No voe halvatun halI´vattu! Minäkö olin niin varmasti tunnistavinain! No ohiko mänt?
http://www.youtube.com/watch?v=1QTXqTCcoNI
Aina männöö ohitta!
Täällä palstalla on aina joitakin pahanilman lintuja, jotka provoaa ja pahoittaa tahallaan toisten mieltä.