Kovin armeija on täällä saaressa jos sota syntyy.
Mamma
5
142
Vastaukset
- åååååååååååååååååå
Varmaan provo. Ei kukaan saarelainen kehtais noin väittää.
- Miehet rautaa
Totta on saarelaiset ovat hyvin aseistettuja eli kaikilla on kalaverkkoja joita virittelemällä ympäri saarenrantoja ja niin hyökkääjät sotkeutuvat niihin kuin silakat.
- Andra bullar
Vi lever lite bättre vi har Stora penisar som vi ger till killar.
- 01203
Ja jokaisella on oma vene millä pääsee turvaan voipullamaahan.
Te kyllä puolustatte saarta mutta puolustatteko suomea.ja son kumma et aina on ruotsinkielinen niinku hägluntist sun muut pärssönit puolustusvoimien komentjina tai puolustusministereinä. kylläson se ahvenanmaa myytävä venbäläisille.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 892046
- 1281382
Ammuskelua taas
Keskipohjanmaa tietää kertoa että Yläpubin hujakoilla ammuskeltu lauantain vastaisena yönä.231330Juniorivalmennus Jokereissa..
Mitä hittoa siellä seurassa oikein tapahtuu?? Tämän kauden U14 ikäluokkaan on mahdutettu kaksi päävalmentajaa. Tälle kau281282- 671206
Introverttinä osastolla
Yhdellä lääkäritapaamisella hoitaja valitti lääkärille etten tee mitään muuta kuin makaan ja ulkoilen. Kävin kuitenkin s3371018- 88941
Seksikkäin asu mikä päällä olet nähnyt kaivattusi ?
Seksikkäin asu mikä yllä olet nähnyt kaivattusi ?53868- 121777
- 82766