Minä rehellinen

Kirjoitan minäkin kuin nikittömästi. Tällaisia kirjoittajia on palstalla liikaa ja omasta erinomaisuudestaan eli luuloistaan kertovia.

Ainoat kunnon kirjoittajat ovat niitä, jotka kirjoittavat rekisteröidyllä tai muulla nimimerkillä.

"Asian esiin tuominen" nikittömänä on pelkkä tyhjä väite, jonka vain osaamattomat esittävät.
267
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Olet nukkunut liian vähän, mene pehkuihis koisimaan.

Kaikkia laatuja täällä tarvitaan vaan koko tälläselle käyttöä?

Äänestä
  • Siitähän me saamme aivovoimistelua,kun mietimme kuka tonkin herjan takana mahtaa olla.
    Minä haluan kirjoittaa nicilläni,enkä näe siinä mitään ongelmaa.
    Useimman lehden palstoille voi myös nimimerkillä kirjoittaa,eikö tämä ole lähes sama asia.
    Se mitä kirjoittaa on mielestäni asian ydin,jätetään tämä jatkuva jaanaus ja keskitytään olennaiseen,siis kirjoittamiseen

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


EI KUKAAN kirjoitti:

Kirjoitan minäkin kuin nikittömästi. Tällaisia kirjoittajia on palstalla liikaa ja omasta erinomaisuudestaan eli luuloistaan kertovia.

Ainoat kunnon kirjoittajat ovat niitä, jotka kirjoittavat rekisteröidyllä tai muulla nimimerkillä.

"Asian esiin tuominen" nikittömänä on pelkkä tyhjä väite, jonka vain osaamattomat esittävät.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu