vittu mitä touhua

Toistakymmentä pikkuapinaa pörrää pallon kanssa, kita ammollaan. Lestan kollit läiskii kiekkomailoilla.. Eläintarha tämä. Ei kerrostalopiha!
22548
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 22

Vanhimmat

vittu taas on pikkuapinat pörräämässä, nyt meni hermot ja haen kyllä kirveen ja opetan vähän tapoja, saatanan apinat!

Äänestä
  • Pyydä mehulle :-).

    Äänestä

Päätetty kasarmiin kerätä kusipäät ja niiden AHDA-kersat!
Yks muija astuttanut itsensä hyeenalla, pennun ulinasta päätellen!

Äänestä
  • Vitun vittu! Se on ADHD!!!

    Äänestä

  • 1212123 kirjoitti:

    Vitun vittu! Se on ADHD!!!

    On mölysekoja!

    Äänestä

Se on katos perheetömälle krapalulaiselle jolpille sellaista kun aamulla lapset leikkivät iloisna.
Samaa voisi lapsetkin sanoa kun nukkumaan mennessä jolpin asunnosta kuuluu tekno tai joumään jumputus.
Kumpi siis tärkeämpää, ymmärtää lasten leikkiä, vai sitä että päässä jyskyttää itseaiheutettu kohmelo?

Äänestä
  • Lopetappas se keskenkäyneen kiljun juominen ja rauhoitu. Olet todella aggressiivinen taas.

    Pistä ne sun kiljuvat lapset ojennukseen ettei jonkun muun tarvitse sitä tehdä.

    Äänestä

  • Kuin kojootin pennut..Krapulaiset vanhemmat työntää ne aamusta jo ulvoo pihalle!

    Äänestä

Hain sitten kirveen ja opetin pikkuapinoita tavoille, kun muutaman kerran iskin niin johan loppui apinointi kuin seinään, eivätpähän metelöi enää koskaan.

Äänestä
  • Ihanaa. Tuutko tekemään saman meidän pihan kersoille kunhan pääset linnasta?

    Olis tarvetta sun kaltaiselles jätkälle.

    Äänestä

  • nyt se turpa kii!!! kirjoitti:

    Ihanaa. Tuutko tekemään saman meidän pihan kersoille kunhan pääset linnasta?

    Olis tarvetta sun kaltaiselles jätkälle.

    Vankilomalla...

    Äänestä

  • Eikös me sovittu, että vaikka näitä tällaisia fantasioita vielä mieleen tulisikin lääkkeistä huolimatta, niin ne pidetään vain hoitajien tiedossa?

    Äänestä

Hyöneena, mikä astu naapuritalonmuijan. Sai pihariesan, kokoajan kiljuvan apinan pihalle!

Äänestä

Yli 8 vuotias pihalla, jos täyspäinen.. meillä sohii yli kymmenvuotias vajakki vielä mailan kanssa..

Äänestä

Minä ratkaisin apinaongelmat halolla, otin liiteristä halon ja sillä iskin apinoita päähän, ensin ne huusi vähän kovempaa mutta sitten hiljenivät.

Äänestä

Vallankaappaus! Entistä pihan valkosta terroristi apinaa pari kertaa nenää ja pipo mäkeen.. Valta vaihtu!

Äänestä

Kusipää kersa pihalla pallon kanssa.. Joku asiakas ollut halpiskortsulla liian hätänen.. Horo, kintut levällään vuokrarahoja..

Äänestä
  • Hävytöntä äijä,naista alistat täällä,nainen on ihminen,eikä mikään miehen halujen tyydyttäjä

    Äänestä

  • MERJA_ kirjoitti:

    Hävytöntä äijä,naista alistat täällä,nainen on ihminen,eikä mikään miehen halujen tyydyttäjä

    Miten tämä osui asiaan?

    Äänestä

  • Ihmettelen.... kirjoitti:

    Miten tämä osui asiaan?

    Alistat naista täällä, sovinistiäijä,viitsi kertoa mitä mieltä olen muista

    Äänestä

  • MERJA_ kirjoitti:

    Alistat naista täällä, sovinistiäijä,viitsi kertoa mitä mieltä olen muista

    Kintut levällään ansiossa, ja kusipää äpärä meluaa pihalla!

    Äänestä

  • MERJA_ kirjoitti:

    Hävytöntä äijä,naista alistat täällä,nainen on ihminen,eikä mikään miehen halujen tyydyttäjä

    Juurikin näin äijä,en halua sanoa ,mitä mieltä olen muusta alistus kirjoitteluistasi,sovinistiäijä

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


pihalla, kirjoitti:

Toistakymmentä pikkuapinaa pörrää pallon kanssa, kita ammollaan. Lestan kollit läiskii kiekkomailoilla.. Eläintarha tämä. Ei kerrostalopiha!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu