hyvä kehystämö

mistä löytäisin hyvän mutta halvan kehystämön helsingistä. 2 taulua ilman raameja..
2850
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Minulla on hyvä ja laadukas kehystämö Mannerheimintien lähellä, Humalistonkatu 1:ssä. Kehystämö on auki keskiviikosta lauantaihin ja saat varmasti hyvää palvelua.

Terveisin Sami Halttunen

Äänestä
  • itse käytän menestyksellä tehtaakadulla(helsinki)
    olevaa Kaivopuiston Kehystyspalvelu nimistä pikku firmaa.Erittäin korkeatasoinen,ammattitai-
    toinen ja edullinen.Monet taiteilijat käyttävät
    tätä paikkaa.Osoite taitaa olla Tehtaankatu 6.
    Olen kehystyttänyt siellä satoja maalauksia ja
    tuloksiin olen tyytyväinen.Numero löytynee puh.
    luettelosta.Vien taas ensi viikolla uusia kuvia sinne.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


helsingissä? kirjoitti:

mistä löytäisin hyvän mutta halvan kehystämön helsingistä. 2 taulua ilman raameja..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu