En voi enää sanoa et "törmäillään"

23642
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 23

Vanhimmat

pärjäile.

Äänestä

Hyvä!

Äänestä

samankaltaisia aloituksia viime päivinä useita, sulta samalta. Pointtisi tullut selväksi imbesilleimmillekkin, että voit jo lopettaa provoamisesi.

Äänestä

En edes halua törmätä, joten voit lopettaa tuon uhoamisen.

Äänestä

Kumpa ei oltaisi koskaan edes tavattu. ET todellakaan ollut sen arvoinen.

Äänestä
  • että noin vihamielinen..

    Äänestä

  • Ai,,,kiitos kirjoitti:

    että noin vihamielinen..

    En ole vihamielinen... ainoastaan pettynyt sun pelailuun. Olisit voinut kertoa kaiken viime tapaamisessa. Olisit jäänyt ilman seksiä :P

    Äänestä

  • paljon parempi kirjoitti:

    En ole vihamielinen... ainoastaan pettynyt sun pelailuun. Olisit voinut kertoa kaiken viime tapaamisessa. Olisit jäänyt ilman seksiä :P

    Ethän sinä koskaan mitään seksiä saanut? Siitähän on monta vuotta, kun törmättiin vaatteet päällä kampuksella. Enkä edes jäänyt juttelemaan. Miksi sinä puhut ihan höpöjä? Joka kertahan silloin yli 10 sittenkin, vain puhuimme.

    Äänestä

Suuremmatkin laivat seilaa tuurilla, mutta sinun pikku paatti on karannut pahasti karille. Yritähän tulevaisuudessa pitää kurssisi kohti kotisatamaa.

Äänestä
  • Löydän väylän.

    Äänestä

  • Luotsi&majakka kirjoitti:

    Löydän väylän.

    Todellakin tarvitset luotsin jos et osaa lukea merikarttaa...

    Äänestä

  • Myrskyluodon Maija kirjoitti:

    Todellakin tarvitset luotsin jos et osaa lukea merikarttaa...

    pääsenkö pääkiitotiellesi?

    Äänestä

  • lentomekaanikko kirjoitti:

    pääsenkö pääkiitotiellesi?

    Korkeintaan varalaskupaikalle...

    Äänestä

  • Airiston Anna kirjoitti:

    Korkeintaan varalaskupaikalle...

    Koitapa nyt "Törmäilijä" tosiaan laskea laskettavasi, vaikka jonkun Airiston tytön luona, jos apurisi "AIKUINEN NAINEN" antaa eikä auttaessaan sotke lemmensolmujasi umpisolmuun.

    Lopulta päädytte kuitenkin "AIKUISEN NAISEN" kanssa samaan petiin, ja halaatte toisianne VASTAKAPPALEINA,
    te kun olette
    - yhtä leveitä ja harteikkaita,
    -yhtä lyhyttukkaisia,
    -yhtä ristiverisiä ja
    - yhtä pitkiä, vai olikos hän sinua pidempi, sellainen turvallinen nalle-muori olemukseltaan kuitenkin. Ilmankos kuulemma sanoitkin, ettei "naisen ulkonäöllä ole todellisessa suhteessa, mitään merkitystä." Entäs luottamuksella? Kun "lady", hienona naisena puhuu muista pahaa ja puolitotuuksia? No ei kai se haittaa, onhan hän jollakin kummallisella tavalla, jota sivulliset eivät näe, "lady", turkissaan ja tuulipuvussaan!

    Äänestä

Siitähän on monta vuotta, kun törmättiin vaatteet päällä kampuksella. Enkä edes jäänyt juttelemaan. Miksi sinä puhut ihan höpöjä? Joka kertahan silloin yli 10 sittenkin, vain puhuimme.

Kysymys: Miksi sinä stalkkaat minua. Hommaa toimisto muualta!

Äänestä
  • Olisiko meidän sinun mielestäsi pitänyt "törmäillä"? Ohitan sinut kyllä "törmätessämme", kuten muulloinkin, jos yhä aiot pitää toimistosi tyttöapajien kupeessa. Emmehän me muutoin enää törmäisi ja olisi "törmänneetkään".

    Pitäisikö sinun etsiä sisältöä elämääsi jostakin muusta, kuin naisten jahtaamisesta? Eikös tuollainen huoripukkina pyöriminen ole aika rasittavaa?

    Juttelisit nättien tyttöjen/naisten kanssa, iskisit silmää ja antaisit olla - etkä loukkaantuisi, jos joku torjuu lähemmän tuttavuuden. Kyllä varmasti ANTELIAITAKIN naisia löytyy, niitä jotka

    1. tulevat mieluusti kotiisi asti saunomaan ja
    2. lainailevat mieluusti autoasi tai
    3. toimivat juoppokuskeinasi

    Kyllä näitä VAUHDIKKAITA POIKAMIESTYTTÖJÄ, jotka eivät ole naimisiin menemällä itseään sitoneet, ja joita "kutupaikkojen" portsarit morjenstavat tuttavallisesti löytyy. Iloisesta luonteesta kertonee, että miespuoliset torikauppiaatkin heidät tuntevat.

    Sitten on näitä ulkoiselta olemukseltaan Lea Laveenin-tyylisiä "ladyjä", jotka muka miesten asialla juoksevat ovikelloja pimputtelemassa, lyhyen krimiturkin kauluksen alta tarmoa puhkuen. ASIOIDEN SELVITTELY, vai sotkeminenko,
    ei oikein onnistu, kun

    1. juoksupoikana toimivalle "AIKUISELLE NAISELLE" ei avata ovea.
    2. "AlKUINEN NAINEN" on itse kovin rakastunut juoksuttajaansa, tästä riippuvainen, ja valmis kirjoittelemaan mustamaalaavia viestejä, muiden naisihmisten nimissä.

    Että näin : ) Ja hyvinkö menee, rakkauselämänkin puolella?

    Äänestä

Kyllä tänään oli lähellä törmääminen monen auton kanssa. No jos lähteen spontaanisti harhateille ilman esiliinaa niin on sitä menee minne mielei tekee tai uskaltaa.

Äänestä
  • vain raukka tarvitsee esipesijöitä. Kukaan ei ole eikä tule olemaan välikätenä.
    Löydän itsekin haluamani.

    Äänestä

Sorry, mutta en myöskään odota meidän enää koskaan törmäävän toisiimme. Ne ajat ovat ohi ja ikävöin ihan muuta ihmistä.


Pärjäile

Äänestä
  • kiitän,rehellisyys on nro 1:)

    Äänestä

  • Minä ainakin kirjoitti:

    kiitän,rehellisyys on nro 1:)

    Valitettavasti tämän ko. henkilön kohdalla ei voi puhua rehellisyydestä...päinvastoin kusetti minkä ehti.

    Äänestä

  • #aamu# kirjoitti:

    Valitettavasti tämän ko. henkilön kohdalla ei voi puhua rehellisyydestä...päinvastoin kusetti minkä ehti.

    Maailmas on muitakin kuin Tuula ja Co!!

    Äänestä

  • pelle oot kirjoitti:

    Maailmas on muitakin kuin Tuula ja Co!!

    Sinä ja sun Tuulasi...ei ole kyse nyt siitä

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ei tavata ikinä enää kirjoitti:

https://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=NLHP9h8zYD0

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu