Martinan nolo huijaus

141021
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 14

Vanhimmat

Mistähän päätellen?

Äänestä

Se laittelee nyt muutenki vanhoja kuvia. Mm. kaverinsa häistä ja ne häät oli siis oikeasti kesällä. Taitaa mennä tosi huonosti, kun joutuu turvautumaan taas vanhoihin kuviin. Ja että familytime Hangossa. Roikkuuko se taas Stefanissa, kun Satu on on pois kuvioista, eikä Stefanin muutkaan suhteet oli kovin vakaviksi muuttuneet. Ainakin vihjailee siihen suuntaan.

Äänestä

Voi tsiisus miten noloa, että taas tuota familytime -saissea. Tyhmä mikä tyhmä.

Äänestä
  • Katsokaa nyt pahvit päiväys, ennen kuin repeette liitoksista.

    Äänestä

  • solvaajat kirjoitti:

    Katsokaa nyt pahvit päiväys, ennen kuin repeette liitoksista.

    HehHHEEH :D: D::DD

    Martinan herjaajat eivät selvästikään ole niitä penaalin terävimpiä kyniä :D:D:D:DDD

    Äänestä

  • pahvipää kirjoitti:

    HehHHEEH :D: D::DD

    Martinan herjaajat eivät selvästikään ole niitä penaalin terävimpiä kyniä :D:D:D:DDD

    Idiootti! niitä päiväyksiä voi katsos muuttaa vaikka tulevaisuuteen jos haluaa!

    Äänestä

Päiväys? Kameraanhan saa itse laittaa minkä päiväyksen tahansa.

Äänestä

Toi muuten on ihan sama kuva minkä Martina laittoi viime vuonna.

Mutta voi hän päästä toki välillä vaikka Stefu aikoja sitten jättikin hänet ja on jo neljäs nainen Martinan jälkeen kierroksessa niin Hankoon käymään katsomassa sitä Stefanin ponia Isabellan kanssa, uskon toki näin.

Äänestä
  • Se on Martinan ostama lahjaponi lapsilleen! Varakas ja menestyvä kaiken saavuttanut kaunotar haluaa lapsilleen vain parasta.

    Äänestä

Millähän se kortiton kulkee, kun on jo paskahuussista taas uutta selfietä.

Kannattaisi ostaa jotain tyylikkäämpää wc-paperia edes taustalle vaihteeksi. Näyttää huoltoaseman vessalta.

Äänestä
  • Ei ajamiseen tarvitse korttia. Ylinopeutta voi ajaa kännissä ilman korttia.

    Äänestä

Nii juttiita, heponen taitaa olla jonkun tuntemattoman koni. Kuva otettu

kävelyretkellä..

Äänestä

No mut onhan tuo hepo paljon miellyttävämpää kateltavaa kuin Martina itse! Tuskin tuota heppaa on pahemmin leikelty, eikä taida pakkeleista perustaa..

Äänestä
  • Ja tammalla ei ole tasapaksua vartaloa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


syksy 2013 kirjoitti:

http://snapwidget.com/v/824383896821542738#.VDEg3GAcTq4

Kuva on yli vuoden vanha.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu