olen saamaton vätys ja nahjus,haaveilen vaan loppuelämästä naisen kainalossa,että saisin vaan olla siellä ja suukotella ja helliä häntä tekemättä muuta. Olen narsisti myös.
tunnustan
totuus...
8286
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
http://www.youtube.com/watch?feature=player_detailpage&v=Y6mweoCtriA
No tule suukotteleen ja helliin mun kainaloon!!! Muuta sen kummempaa en sulta kaipaakkaan. Saat olla vaan :) mieti ny, olisin sun
Enkä oo trolli tai provo. Totta joka
ton on pakko olla ansa.
Nyt kun olet myöntänyt ongelman, voi paraneminen alkaa. Miten siis ajattelit muuttaa nykyistä tilannettasi?
uhkailen naista pusuilla jos ei suostu ehtoihini.
No mutta eihän sulla ole mitään ongelmaa. Sulla on jo kaikki mitä tarvitset, nyt vain pitämään niistä huolta.
Kerronpa tähän samalla myös totuuksia minusta ja "hänestä", joka on myös näköjään narsisti:
En kuvittelekaan että voisin pelastaa tai parantaa narsistin. Sen verran siitä ymmärrän. että se joko on tai ei ole. Eikä minusta ole "lähteeksi". Olen niitä naisia, joka kyllä antaa mutta myös vaatii ja ottaa. Miksi häneen ihastuin, ehkä se oli silti tietynlainen samankaltaisuus. Siksikin, jos kerrankaan hän sanoisi minua esim. sanotaan nyt vaikka lihavaksi (taisi sanoa jo?), niin babe, you lost me. Sen verran meissä kaikissa pitää olla narsistin vikaa, että odotamme olevamme niitä ainoita toisillemme ja kohtelemme toisiamme kuin kukkaa kämmenellä.
ei ollut mulle tämä.