Stefan Therman

Kuka muistaa "vielä" Stefun? Martinan exä joka taisi lähteä kälppimään

jo pari vuotta sitten. Martina huomasi asian vasta menneenä syksynä,
ja omasta mielestä jätti Stefun.

Miehellä on hyviä kuvia facessa. Kuvissa vaikuttaa elämäänsä tyytyväiseltä,
ja tasapainoiselta.

Kuka nainen ei hänenlaista menestyvää miestä haluaisi puolisoksi.
333670
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 33

Vanhimmat

No ei se Stefan mikään herkku ole. Martinan mittapuun mukaan tietenkin on ja ehkä joku muukin hölmö nainen näkee Stefussa jotain. Paljon parempia ja komeampia ja varakkaampia miehiä on kyllä saalistettavissa. Stefan, joka petti exäänsä Martinan kanssa. Kuka muka sellaisen tyypi kanssa oikeasti haluaisi olla.

Äänestä
  • Ei kelpaa ku Maralle...

    Äänestä

Ihan nössön näköinen hintelä, leuaton hukkapätkä. Jotenkin limasen oloinenkin. En koskis pitkällä tikullakaan, pas-ka haisee kauas.

Äänestä
  • Ei ole Stefan oikein minkään näköinen, peruspullahiiri, harmaata massaa. Eikä ole oikein rahaakaann, ulosotossa maksuja. Suku ei siis ole varakasta, tavallisen kalastajan jälkeläisiä. Enpä ole huomannut erityistä suosiota naisten suhteen taikka menestystä millään muullakaan saralla.

    Äänestä

Kyllähän tämä Stefan viime kesänä kertoi usein kuvin ja kynttiläillallisineen poikaseurassa, että on ruskean reiän ritari. Miksi tämä tosiasia kokoajan sivuutetaan.

Äänestä

Stefu on Cool. Ei roiku mediassa itseään tyrkyttämässä. Ei kommentoi

Martinan sekiluja. Pitää lujasti kiinni siitä, että Isabella ei ole julkisuudessa.

Hyvä isä, kaiken tuon hulluuden keskellä mitä Martina voi järjestää/sekoilla.

Duunasin Martinalle ja tytöille asunnon Ullanlinnasta.

Martinan sisikopuolen surullinen kohtalo taisi riittä Stefulle. Martina sai

lähdöt kaverinsa asunnosta. Hyväntekeväisyys loppui siihen.

Äänestä

Ai sä duunasit. VOI VITTU. JÄTKÄ ITSE TÄÄLLÄ KEHUMASSA ITSEÄÄN..MUHAHAHAAAA...IHAN VITUN NOLO HOMO DDDDD...

HINTTI KIRJOITTI ITSENSÄ PUSSIIN.

Äänestä
  • Surkea pulska niskatukka. Siis Maran tason mies.

    Äänestä

Mä kirjoitin Stefusta, itse ei kirjoittele.

Äänestä
  • Olet siis Steffin sisko. Steffi ei osaa edes skrivata.

    Äänestä

  • Ai sä sit duunasit Martinalle ja tytöille asunnon Ullanlinnasta.

    Äänestä

Minusta se Stefan on aivan Hjallis Harkimon näköinen naamastaan.

Äänestä

Täällä oli muutama päivä sitten ketju, jossa oli jälleen satavarmasti ihan Stefun lähipiirin postaamaa tietoa Stefun ja Satu Tuomiston läheisestä kanssakäymisestä. Olivat kuulemma tavanneet ennen Satun jonnekin ulkomaille suuntautuvaa työreissua. Lemmekkäissä tunnelmissa olivat olleet,,,pitäneet toisiaan kädestä ja pussailleet...!

Mestan nimi oli mainittu, samoin kuin se että, yhdessä Satu ja Stefu jatkoivat Hankoon perheen vapaa-ajan asunnolle jota Marakin yritti omia mainostamalla sitä lässytysblogissaan!

Olikohan Korteklaanin ämmä asialla ja poistatti ketjun. Seuraavaksi ko ämmä latasikin blogiinsa "familytime"otoksen eli Stefanin ponin kuvan jonka on julkaissut Facesaitissaan tai Instassaan jo yli vuosi sitten. Toki on poistanut foton kun joku muukin oli kiinnittänyt asiaan huomiota!

Noloa...niin noloa nololta tyrkyltä...jälleen kerran!

Äänestä
  • Tarkoitatko sitä suosittua kaveria, nuorta kiinteistövälittäjää, joka bailaa stadin tyylikkäimmissä paikoissa stadin kauneimmat naiset ympärillään? En ihmettele että kaveri "petti" Maraa jo heti Levin WC-session jälkeen.

    Ja naisia kaverilla on riittänyt sen jälkeen kun se jätti Maran kesällä 2012. Silloinhan kaveri muutti Hankoon kun halusi eroon riipakivestä eli naisesta joka roikkui housunlahkeessa ymmärtämättä tuon "parisuhteen" todellista laitaa ;-(

    Äänestä

  • Nähty on! kirjoitti:

    Tarkoitatko sitä suosittua kaveria, nuorta kiinteistövälittäjää, joka bailaa stadin tyylikkäimmissä paikoissa stadin kauneimmat naiset ympärillään? En ihmettele että kaveri "petti" Maraa jo heti Levin WC-session jälkeen.

    Ja naisia kaverilla on riittänyt sen jälkeen kun se jätti Maran kesällä 2012. Silloinhan kaveri muutti Hankoon kun halusi eroon riipakivestä eli naisesta joka roikkui housunlahkeessa ymmärtämättä tuon "parisuhteen" todellista laitaa ;-(

    Niinkö?

    Äänestä

Öö..kyllä tää tyyppi on bailanut ihan poikaseurassa mikä on nähty lukuisissa fb-kuvissa. Stadin kauneimmat naiset ympärillään..lol..Menehän nyt Stefu-pelle suutelemaan taas sitä poikaystävääsi joka näyttelee salkkareissa.

Äänestä

Jo riittää matrinan mollaaminen lähiövalaat. Yhtään e teidiän tavritse spekuloida sitä onko martina muka stefanin perään. EEI OLE! EI TARVITSE! LUUSERINAIKKONEN koko TREHMAN.. Martinalla riittä tukea, luikuisia ystäviä ja olkapäitä ,,,,pehre, kavereita joille purkautua suriustaan, urheilijaytstöäviä ystv'ävät kotimassa ja ulkomailllala. tEillä luuserit eiole muta kuin tämä paslta jossa herhhjata vuodesta toiseen samaa valitusvirttätä. Viahtakaa välillöä edes säkiestöä niin eitarvitse samaa typerää valitusta kuunneellä viikosta kukuaudesta toiseen, menkää spykiartille avautumaan mielintevreyden häiriöstä skitsot, ,, hankkikaa nuppiläääkityts mitä pikemmin sen paremppi ja mitä voimakkampi kääkitys, sen parempi

Äänestä
  • =D =D =D

    Äänestä

Älä yritä esittää Martinaa tuolla tempulla. Ei mene läpi.

Äänestä
  • Palstan sekopää on näköjään herännyt känniunistaan!

    Ja loiventavaakin on jo otettu pitkä tovi...ja jälki on sen mukaista!

    Onkohan tuossa sekavassa vuodatuksessa yhtäkään oikeinkirjoitettua sanaa ?

    Äänestä

"Älä yritä esittää Martinaa tuolla tempulla. Ei mene läpi" ;-D LOL LOL

Outo kommentti, jos sillä viitataan tuohon nikki "Sekopäille!!!! postaamaan sekavaan sepustukseen! Miksi joku yrittäisi "esittää Martinaa" (??!!) rustaamalla tänne skitsofreenista kirjoitusvirhesekamelskaa?

Asian laita mahtaa olla niin, kun Martina nyt vaan sattuu olemaan Suomen tunnetuimpiin julkiksiin kuuluva henkilö, niin onhan hänellä faneja. Siihen porukkaan kuuluu satavarmasti myös sekopäisempää sakkia. Ainakin kaksi niistä sekopäistä rustaa tännekin niitä postailujaan.

Toinen ei-niin terve Martina-fani on juuri tuo skitsovuodatuksensa postannut nikki "Sekopäille!!!". Toinen vähemmän terve Martinafani on se sairaalloinen tyyppi, joka postaili tänne varsin ahkeraan höpöjä fantasioitaan Martinan onnellisesta "parisuhteesta".

Mitä tulee nikkiin "Mene hoitoon"; Olet ilmeisesti tavallista sinisilmäisempi tapaus tai vaihtoehtoisesti pimeässä komerossa kasvanut hyypiö? Ja rautalankaversio; pointtini on siis se, että miksi joku haluaisi esittää Martinaa jonninjoutavalla keskustelupalstalla tekeytymällä sekopäiseksi näppiksentakojaksi? Otatko Toosa-TV:n parodia-Martinankin tosissasi ja kuvittelet, että kyseessä on oikea Martina?

Äänestä

Nimim. "Mene hoitoon" ottaa liian tosissaan S24-keskustelut!! Eiköhän suurin osa kurkkaa tänne ralaamismielessä työpäivän ja salillakäynnin jälkeen!

Äänestä
  • Martina oli aivan ihana ja symppis Linnanahde ja Enbuskessa

    Äänestä

  • Ralaamisen? Olet niin tyhmä, että tuskin olet töissä. Salilla läski et ole käynyt.

    Äänestä

  • Martina on ihasna kirjoitti:

    Martina oli aivan ihana ja symppis Linnanahde ja Enbuskessa

    Martti oli ihanan äidillinen. Annen malliin melkein.

    Äänestä

  • Komea lihaskimppu kirjoitti:

    Ralaamisen? Olet niin tyhmä, että tuskin olet töissä. Salilla läski et ole käynyt.

    OsuiN ja upposIT !!

    Ps. Paremman tekemisen puutteessa jaksat päivystellä?

    Tervemenoa likaviemäriisi takaisin... Sinä mielenterveysongelmainen mielenvikaisen suvun mustalammas! Voiko enää huonommin mennä? Sinä sen tiedät!

    Äänestä

Tasavallan Pölvästi.. Virallinen Uuno..

Lähiömimmi (Wanha sellainen, tatuoitu) ukotti siut poeka siitosoriksi!!

Ja perheesi ja sukusi saa hävetä..

Äänestä

Kai ne nyt häpeää enemmän sen homostelukuvia.

Äänestä

Taitaa olla jokuTäärmannin lähiomainen, joka näitä aloituksia keksii tästä hemmosta, ellei sitten hemmo itse. Heti, kun vähänkin unohtunu. Siis hänhän ei halua olla julkisuudessa vaan Martina tatuoitu viiksiniekka on hänet häpeällisesti tukasta raahaten sinne johtanut ilman ehkäisyä ym. Niinhän täällä on itkuvirsi kuulunut "lähipiiristä" oikeen! Ettei nyt vaan olisi tämän Söppänän ihanan Täärmannin puolelta ihan narsistisia piirteitä? Ei kuulu julkisuuteen, joten turha vääntää väkisin juttuja. Voin vakuuttaa, että Martinan silmät ovat auenneet ja ihmiset tekevät virheitä, joiksi tämä kyseinen tyyppi on onneksi huomattu!

Äänestä

Totuus on se, että vaikka Therman oliis pitänyt 7 naistaa Martinan lisäksi.

Olisi tämä alistunut siihen, jos olisi pystynyt pitämään kulissit kunnossa.

Stefun facebooksitä näkee,että mies elää tasokasta luxuselämää, jota

Martina on yrittänyt esittää vuosia. Vaikka todellisuudessa ei osaa hoitaa

raha-asioitaan. Stefun kaltainen mies, ei käytä Martinan Tasoista naista,

kun siihen yhteen ja ainoaan asiaan. Martina petti aviovaimona Eskoa, ja

varmaan kuvitteli kostavansa Eskolle jotain....Saavansa varakkaan, tasokkaan

miehen. Joka todellisuudessa oli lyönyt vetoa Martinan saamisesta. Ei kukaan

normaali nainen, jolla on 1v ikäinen lapsi ja aviomies lähde tuosta noin vain

kenenkään mukaan. Martina Stefu SHOW on surullisen- huvittava.

Sääli tyttöjä.




Äitinä oleminen on ollut myös vaikeaa. Martinan pakkomielteinen

esilläolemisen tarve on laittanut lapset Nro 2 sijaan. Onneksi isät ovat

olemassa, ja tyttöjä ole (tiettävästi) siirretty viranomaisten haltuun.

Äänestä

Ei ole tasokasta nostaa itteensä muita paremmaksi. Eikä haukkua muita. Teidän jutuista päätellen Tää pelle on suorastaan raiskattu, vaikka on täysin joka paikan höylä! Tasokasta on pitää naama kiinni edes lapsen takia ja keskittykää nyt vaan siihen vitun sisäsikapiiriinne! Kukaan ei teistä ole kysellyt yhtään mitään, eikä ketään kiinnosta. Tasokkuudesta ei voi teidän sikapiirissä puhua! Paljon on tiedossa !

Äänestä

Sisäpiirisika, onko se sama kun sisäpiirisalarakas...??

Äänestä
  • Oikein. Kukaan vähääkään "tasokas" ei roiku suomi24ssä saati kommentoi negatiiviseen sävyyn. Teen siis itsekin poistumisen.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


namukka exä kirjoitti:

Kuka muistaa "vielä" Stefun? Martinan exä joka taisi lähteä kälppimään

jo pari vuotta sitten. Martina huomasi asian vasta menneenä syksynä,
ja omasta mielestä jätti Stefun.

Miehellä on hyviä kuvia facessa. Kuvissa vaikuttaa elämäänsä tyytyväiseltä,
ja tasapainoiselta.

Kuka nainen ei hänenlaista menestyvää miestä haluaisi puolisoksi.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu