Muutettiin poikaystävän kanssa saaan kämppään vuosi sitten. Lähes koko ajan on jogenkin kaduttanut. Ei poikaystävän takia vaan lähinnä sen takia että muutto ei olisi ollu vielä pakollinen opiskelun tai muun takia. Ahdistaa nykyään tosi usein. Onko noloa jos muutetaan takaisin vanhempien luo? Tämä kämppäkin on jotain miksi en asumista ennen muuttoa kuvitellut. Alueella lähinnä juoppoja, mellastavia ikäisiäni nuoria. Melkein joka kämpässä joku tupakoi ja se ottaa pattiin. Ja vieläkun tämä muutto oli kokonaan omaa ideaani ja taisin järjestää sen vähän poikaystävän haluamatta. En oikein tiedä. Ahdistaa vain. Onko noloa? :( vietettiin poikaystävän kanssa ennen muuttoa oikeastaan joka päivä aikaa toistemme luona. Yöt myös. En vaan haluaisi olla ahdistunut koko ajan
mitä tehdä
19wuotias
1
171
Vastaukset
- Ei kotona enää
Ei vanhempien luo kannata enää muuttaa kuin on pois lähtenyt. Muuttakaa erilleen sinä tyttökämppiksen kanssa jos ei varat riitä tai psyyke kestä yksinasumista.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1192542
Juniorivalmennus Jokereissa..
Mitä hittoa siellä seurassa oikein tapahtuu?? Tämän kauden U14 ikäluokkaan on mahdutettu kaksi päävalmentajaa. Tälle kau511871Ammuskelua taas
Keskipohjanmaa tietää kertoa että Yläpubin hujakoilla ammuskeltu lauantain vastaisena yönä.221622- 1291498
- 681273
Introverttinä osastolla
Yhdellä lääkäritapaamisella hoitaja valitti lääkärille etten tee mitään muuta kuin makaan ja ulkoilen. Kävin kuitenkin s3491196Seksikkäin asu mikä päällä olet nähnyt kaivattusi ?
Seksikkäin asu mikä yllä olet nähnyt kaivattusi ?701138- 891045
- 90916
- 127890