JA TAAS JOONATHAN SAI BILEPAKIN

Moneskohan kerta jo. Jo alkaa toi lelliminen riittää. Selviää aina rangaistuksetta.


Selvä tuotannon lellikki liian läpinäkyvää toimintaa.
271
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Jonathan ja Dani joutais Kiron kivikkoon! Niin paljon on molemmilla sääntörikkeitä kontollaan. Muutenkin molempien pärstä ja käytös oksettaa. Jonathan on pieni nilkki ja kiusaaja, Dani vain tuijottaa ja hiplaa viiksiään. Vastenmielistä!

Äänestä

Myös Anna on rikkonut sääntöjä ja Joni. Joonathan on rikkonut niin monta kertaa niitä sääntöjä, Onko BB tasavertainen noita kohtaan? EI

Äänestä

Kommentoi aloitusta


93934848 kirjoitti:

Moneskohan kerta jo. Jo alkaa toi lelliminen riittää. Selviää aina rangaistuksetta.


Selvä tuotannon lellikki liian läpinäkyvää toimintaa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu