Moro! Oon 13v poika ja kasilla, meidän luokkalaisista on kai pari jo käynyt lääkärintarkastuksessa ja siellä tosiaan tarkastetaan kivekset. Okei, eli meille tuli seiskalla lappu jossa oli kohta "onko sinulla tiukka esinahka - Kyllä , Ei" eli piti rustittaa se ruutu siitä että onko tai jotain sinnepäin. Tosiaan mutsini oli siinä vieressä koska luuli että hänenkin piti siihen täyttää jotain ja sanoin 2000 kertaa ettei tarvitse mutta silti mulkkasi siinä vieressä. Laitoin toki siinä sitten että mulla ei oo tiukka esinahka, mutta todellisuudessa on. Vituttaa ihan saatanasti. Runkatessa ei oo tosin ongelmaa se ei vaan mene terskan taakse, lepoasennossa ehkä menisikin mutta en "uskalla" vetää sitä sinne taakse. Kauheasti tekisi joskus mieli jo tässä iässä panna jotain tyttöä mutta ei oikein onnistu, älkää sen takia sitten kommentoiko vaan tuon 8lk terveystarkastuksen takia ja mitä siellä oikeasti tehdään? Koskaan ennen penistäni ei ole tarkistettu. Tarkastaako ne vain kassit vai mitä? Kauanko ne niitä kattoo? En saa poliisin hyväksyntää mopokorttiin jos ei ole lääkärintarkastusta suoritettu? Laittaako ne rokotteen D:>? Kertokaa kaikki mitä tiedätte ja rehellisesti, pyydän.
Esinahka ja tarkastus
Vituttaaniinsaatanasti
52310
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 5
Vanhimmat
1. Ne katsoo kassit ja esinahan nopeasti, alle 10 sekuntia (varoitus, penis alkaa seistä kun siihen kosketaan)
2. Ei sillä ole mitään saatanan valtakunnan väliä mitä pistit siihen paperiin kun tarkastus on samanlainen kaikille.
3. Itse en edes täyttäisi paperia jos äiti katsoo vieres. Aika vttumainen äiti sulla kun tolla lailla sekaantuu sun asioihin.
4. Tosiaan turha miettiä ton ikäsenä meneekö esinahka taakse kyllä se menee iän myötä
5. Rokotteista en tiedä mutta ota kaikki mitä saat. Älä usko sanaakaan mitä jotkut väittävät rokotteiden tekevän (aiheuttavan autismia jne.)
Joo rokotteita on otettu jo pienenä :D mutta kiitos sulle vastauksesta. Siis kun ne tarkistaa esinahan niin meinaatko että ne tarkistaa esinahan liikkuvuuden vai mitä.. Mulla ei ole lepoasennossa toi kalu muutenkaan kauhean iso.. Ehkä 3-4cm
Makaat siinä tarkastussängyllä ja terveydenhoitaja pyytää ottamaan housuja alemmas. Sitten se laittaa ne lateksi hansikkaat käteen ja nostelee kiveksiä ylös alas hetken ja sanoo että katsotaan esinahka. Se vetää sen terskan taakse ja takaisin päälle pari kertaa. Toivottavasti on kuuma naishoitsu koska jos on mies nii voi olla vähän ahdistavaa. Sitte kun se toteaa että peli toimii niinkun pitää nouset ylös sängyltä ja se katsoo vielä laskeutuuko kyrpä suoraan eteenpäin vai hieman sivulle. Muuta ei pitäisi olla, ei sitä kannata jännittää. Kyllä mullakin alko teltta seisomaa kun oli nuori naishoitaja. Se sano ohoh ja hymyili ja käytti ihan kahta kättä kun tarkasti eli painoi toisella kädellä kyrvän juuresta ihoa alespäin ja hetken teki tumputusliikettä. Tuntui tosi hyvälle ja kyllä se sullakin ihan hyvin menee sanot vaa jos se meinaa liian rajusti vetää sen esinahan taakse.
Keskustelun aloittaja ei pyytänny kertoman mitään fantasioita!
Joo joo ja höpö höpö. Meidän kolussa selvisi ylioppilaaksi asti ilman että kukaan välitti tutkia palleja ja esinahkaa.