Iina Kuustonen rinnat paljaana uutuussarjan avausjaksossa

136177
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 13

Vanhimmat

esitys mielestäni, kuin kuolevan korinaa, mutta ehkä se juuri tekee tuossa porukassa sen efektin aikaan.

Paula Vesala ainakin näkee ilmiselvästi veskussa jonkin sortin isä-hahmon...

Ok, ehkä olen kuutamolla koko asian suhteen ja pyydän anteeksi ja olen pahoillani.

Äänestä
  • No mut sithän se on sinullakin pitkästä aikaa mahdollisuus nähdä tissit. Onnenpäiväsi, hyvä kun huomasit, älä unohda katsoa!

    Äänestä

esitys mielestäni, kuin kuolevan korinaa, mutta ehkä se juuri tekee tuossa porukassa sen efektin aikaan.

Paula Vesala ainakin näkee ilmiselvästi veskussa jonkin sortin isä-hahmon...

Ok, ehkä olen kuutamolla koko asian suhteen ja pyydän anteeksi ja olen pahoillani.

Äänestä

Erittäinen rohkea kohtaus kun näkyy tissit sivukulmasta. Oho,

Äänestä

Ihanaa nähdä Jani-Petterin murkkutissit

Äänestä

Iina on tosi sexy ja haluan kyllä nähdä hänen ihanat muodot ilman sensuuria, eli katson tuon eka jakson tai nauhotan sen.

Ps. Sisko on vielä sexympi by the way.. ja isä Mikko se vasta mies onkin..

Äänestä

"Jaksoahan ei tarvitse edes odottaa ja katsoa koska kyseinen hämärässä vilahtava sivutissi näkyy, yllätys yllätys, jo trailerissa kohdassa n.1.24min ja tässä:

http://i.imgur.com/o20npj4.png"

Äänestä

Ikävä löllömaha tolla

Äänestä
  • esitys mielestäni, kuin kuolevan korinaa, mutta ehkä se
    juuri tekee tuossa porukassa sen efektin aikaan.
    Paula Vesala ainakin näkee ilmiselvästi veskussa jonkin
    sortin isä-hahmon...
    Ok, ehkä olen kuutamolla koko asian suhteen ja pyydän
    anteeksi ja olen pahoillani.

    Äänestä

  • Joku korsetin tapainen viritys sillä näyttäis olevan päällä sen ei niin hirveän kapeata vyötäröä peittämässä ja tiukalle vedettynä että keskivartalo näyttäisi pienemmällä.

    Iina ei nyt mikään hirveän hyvä näyttelijä ole joten ulkonäön varassa sen ura varmaan aika paljon on ja painon pitäisi siksi pysyä kurissa, mutta 30v mittarissa ja pikkaisen vaivalloista näyttäisi jo olevan...

    Äänestä

Onko Tommi Läntisellä noin vanha tytär?

Äänestä
  • Ookko nää ihan pölijä??? Iina ei oo Läntisen tyttö vaa se isä o Juha Tapio.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


Ere-Erkki Pasanen kirjoitti:

http://www.iltasanomat.fi/viihde/art-1288748405275.html

Tärkein julkkisuutinen aikoihin!!!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu