nää räkänokat ruotuun näyttäs mistä se kana pissii.Upseeri sentää olisko Sotilasmestari tai Kpteeni.Riippuu onko RUKIN käynyt.Nää veivarit tarttis kunnon sulkeiset ja isän kättä.Tuulikki on jo vanha koijjari samoin Armi.Anttekaan ei tarvii enää elämän kouluu.Mut nää muut mätämunat sulkeisiin.
TOIVOTTAVASTI PERTTI LAITTAA.
Karjalan lennosto.
11231
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 11
Vanhimmat
Heh, ton näköisen äijän käskyt on yhtä tyhjän kanssa! Nauraahan tuolle jo Erkkikin.
Suomalaiset eivät ota Persuilta mitään käskyjä vastaan!
Täh, onko upseerismies eikä tiedä milloin Suomi itsenäistyi!
Nyt tuli kyllä mieleiset miehet taloon. Ei mitään homoja.
Oli hyvä valinta valita just tuommoset miehet taloon..
Onko Persuilla jokin luihu-kriteeri?
Kumpi on komeampi, BB-Pertti vai Halla-aho?
Yhtä komeita ja järki tallella.Ei niinkuin jotkut Käteiset Stupidot Räsäskä ym.maanpetturi veivarit.
Koko nykyinen Hallitus montun reunalle ja niskalaukaus.Sekä kaikki lopu kokoomuslaiset ruottalaiset vasurit ja nää Saat****nan vihernysvääjät samaan jonoon ja zyklon-b suihkuun.
Käykö lyhytkasvuiset kunnon miesten armeijan, vai ovatko vain sivaripullan pyörittäjiä?
Ne laitetaan HOMOJEN kanssa etulinjaan miinoja polokee. Loput mitä jää ni tykinruuaks.Ei työssäkäyvät eliittipakolaiset lähetetään Ruottiin tai suihkuun.Ison mäen torppa räjäytetään Trotuulilla taivaan tuuliin kähmijät siinä mukana.
Mikkelistä uus pääkaupunki ja Pressalle valta takaisin mikä sille kuuluu sekä minusta Presidentti.
Ahvenanmaan vois saastuttaa ydinjätteellä ja antaa se Ryssille.
Jokaiselle vähäosaiselle Kantaväestöön kuuluvalle Suomalaiselle Kelan ja Sossun kultainen kortti.
Vanhusten hoito uudistetaan AA-1Luokkaan.
Perusterveyden hoito AA-1Luokkaan.Sekä muu terveyden hoito sama taso.
Ilmainen terveydenhoito.
Virkamiehet ja pilikun viilaajat hävitetään.
Viinat tulee ruokakauppoihin ja saanti 24h myös hinta pudotetaan 87%.Tupakkaa myydää joka niemessä ja notkossa.Tupakointi ravintoloissa ja yleisillä paikoilla sallitaan.
Kerrostalokyttääjät karkotetaan Lappiin Jänkhälle.
WISKI sanasta tulee uusi tervehdys sana kielioppiin.
Vapaa kukkaistäti lapsenkasvatus poistetaan ja kielletään vankeuden uhalla.Uusi kasvatus metodi niin että kersan osaavat kunnioittaa vanhuksia.
Tässä näin aluksi.
Lopuksi BB-Talosta tehdään tutkimuslaitos jossa tutkitaan näitten Stubidoitten Käteisten Räsäskän ja muitten idioottien järjenjuoksua.
Ei tuo Kenraali tiennyt edes Suomen itsenäistymis vuotta!
Joo, ei poloinen tiennyt ei.