Ylihinnoiteltua lemmikkienhoitoa.

Itäpuolella juuri muuttanut uudet toimitilat saanut toimitsija on kyllä nyt hinnoitellut itsensä pihalle kuvioista.
392
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mene länsipuolelle sitten.

Äänestä

Olemme jo siirtyneet muualle kuten monet muutkin.
Eipä siellä paljon asiakkaita näkynyt enää viimeksi kun aiemmin oli jonoksi asti.
Nyt on ne viimeisetkin kupattava tyhjiksi.
Ahneilla on paskainen loppu.

Äänestä

On tosiaan yli puolta huokeampaa muualla.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Hyvästi kiskurit. kirjoitti:

Itäpuolella juuri muuttanut uudet toimitilat saanut toimitsija on kyllä nyt hinnoitellut itsensä pihalle kuvioista.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu