Tyylikkäät isäntäni

ou8gug

Tyylikkäät isäntäni

syyskuu 19, 2014

Nainen saa nautiskella kahden miehen alistettuna sekisorjana ja miesten tarpeiden tyydyttämisen lisäksi myös kiimapilluisen nartun omat tarpeet tulevat hoidettua siinä sivussa …

Katselin itseäni peilistä.. Ylläni oli vain silkkinen, tummansininen aamutakki jonka annoin valua lattialle. Katselin itseäni peilistä, katselin kauniita isoja rintojani.. Hyväilin toista, puristelin ja hellästi nipistelin nänniä, joka muuttui kovaksi. Levitin hieman jalkojani ja tunsin kuinka viileä ilma hyväili hieman kostunutta pilluani.. Aloin tanssi musiikin tahdissa peilin edessä. Kuvittelin kuinka katselisitte jokaista vartaloni mutkaa ja runsaita muotojani..
Säpsähdin ja katsoin kelloa, en ollut vielä myöhässä. Rupesin valmistautumaan iltaa varten. Vedin jalkaani sukat ja punaiset sukkanauhaliivit, joilla kiinnitin sukat mutta alushousut jätin pois. Puin päälleni punaiset rintaliivit, jotka antoivat rinnoilleni upean muodon.. Välillä meikki ja kampaus. Lopuksi puin kullan värisen topin päälleni ja mustan jakkupuvun jonka hame oli lyhyehkö. Viimeisen silauksen antoi kultainen nilkkaketju. Olin valmis!
Kävelin alas hotellin baariin ja istuin odottamaan kahta Isäntääni. Vihdoinkin olin löytänyt Isännät joiden kanssa haluan toteuttaa fantasiani. Saavuitte juuri ajallaan ja kehuitte, että minäkin olin oikein reipas kun olin ajoissa. Jätitte ison kassin narikkaan, joka jätti mielikuvitukselle tilaa sen sisällöstä. Siirryimme ravintolan puolelle syömään. Kävelin edessänne niin, että osa muodoistani paljastui hyvin.
Istuuduttuamme pöytään näin ilmeistänne, että olitte tyytyväisiä. Toinen teistä, Jussi istui vieressäni ja toinen, Harri vastapäätäni. Juttelimme niitä näitä ja tilasimme ruoan. Kysyitte, että olinko tehnyt niin kuin oli sovittu. Vastasin jättäneeni alushousut pois. Harri kehotti Jussia varmistamaan asian. Levitin kiltisti jalkojani ja käsi hieroi häpyäni, jatkaen matkaa kosteille huulilleni. Kuuluvalla äänellä Jussi kertoi minun olevan märkä! Punastuin, mutta tiesin, että oli parempi olla hiljaa.
Heti ruoan jälkeen ja jälkiruokaa odotellessa Harri kaivoi povitaskustaan hieromasauvan, joka ei ollut kovin iso mutta motorisoitu. Harri antoi sen minulle ja käski tutustua siihen. Pyörittelin sitä käsissäni kun Jussi otti sen kädestäni, työnsi käden hameeni alle ja sauvan märkään pilluuni sekä käynnisti sen. Ruokailu jatkui jonkin aikaa ja laskun maksettuanne, käskitte minun nousta ja lähteä kävelemään edeltänne. Kävely oli hieman hankalaa ettei sauva olisi tippunut. Otitte kassin ja astuimme hissiin. Jussi kaivoi kassista kaulapannan ja laittoi sen kaulaani. Ihailitte tyytyväisinä minua ja sanoitte, että asu on melkein täydellinen. Tulimme ulos hissistä ja lähdimme kävelemään huonetta kohti. Vastaan tuli muutama mies, jotka katsoivat minua pitkään. Teitä hymyilytti.
Huoneeseen päästyämme menitte istumaan sohvalle ja katsoitte minuun vaativasti! Ymmärsin, että oli aika stripata. Hieman punastellen aloin riisumaan itseäni samalla kun tanssin musiikin tahdissa, esitellen muotojani. Olin valmis, mutta sauva pysyi pillussani ja kaulapanta kaulassani! Olitte samalla riisuneet itsenne ja tulitte viereeni kalut kovina. Käskitte tervehtiä niitä. Varovasti lipaisin ja suutelin kalujanne. Jussi antoi luvan ottaa sauvan pois ja Harri otti kaulapannastani kiinne ja lähti taluttamaan kohti kylpyhuonetta.
Jussilla oli mukanaan nahkaiset rannekahleet jotka laitoitte ranteisiin ja yhteen selän taakse. Istuin pöydän reunalla, Jussin hyväillessä rintojani. Harri otti esiin partahöylän ja partavaahdon, alkoi minun parturointini. Työn valmistuttua kummatkin tarkasti työn tuloksen ja totesivat sen hyväksi, olin siis posliinipillu.
Veitte minut takasin ja avasitte kädet selän takaa. Lisäsitte nilkkakahleet ja nojatuolin luona Harri painoi minut selkänojaa vasten. Nilkat ja ranteet kiinnitettiin tuolin jalkoihin sekä silmäni että suuni sidottiin. Olin peppu pystyssä odottamassa kyrpää. En vain tiennyt kumpi sen teistä aloittaisi. Toinen teistä työnsi kovan kyrvän sisälleni ja toinen tuli eteeni ja hyväili rintojani. Ei kestänyt kauaa kun sisälläni ollut laukesi ja vaihdoitte lennossa paikkoja. Eteeni tullut poisti siteen suulta ja työnsi kyrpänsä puhdistettavaksi. Imin, nuoli ja näykin sitä!
Teippasitte huuleni yhteen ettei sperma päässyt valumaan pois. Menitte hakemaan itsellenne juotavaa ja minä odotin sidottuna tuoliin. Takasin tullessanne toitte mukin johon laskitte osan sisälläni olevasta lastista. Talutitte minut sängylle… Sidoitte kädet sängynpäätyyn ja jalat koukkuun, mutta levälleen. Kuulin touhunne, mutten nähnyt. Kun side otettiin pois silmiltäni, pakotitte katsomaan jalkapäädyssä olevasta peilistä kuinka loput sisälläni olevat spermat valuivat ulos pitkin posliinipilluani. Katselimme sitä ja se kiihotti niin minua kuin teitäkin.

0

756

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000

      Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

      Luetuimmat keskustelut

      1. Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?

        Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv
        Maailman menoa
        177
        4161
      2. "Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?

        Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?
        Ikävä
        82
        2701
      3. Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!

        Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am
        Maailman menoa
        126
        2193
      4. Minja jytkyttää vas.liiton kannatusta ylöspäin

        Alkaa raavaat duunarimiehetkin palaamaan vasemmistoliiton kannattajiksi. Eduskunnassahan on vain kaksi työntekijöiden p
        Maailman menoa
        72
        2159
      5. Tiedän ettei

        Meistä mitään tule. Toinen oli sinulle tärkeämpi
        Ikävä
        19
        2011
      6. Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %

        Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.
        Maailman menoa
        18
        1916
      7. Mahonselän jäät - Saaristokunta Lieksa brutaalisti kriisin partaalla!

        Lieksan loppuvuoden hyvän kehityksen jälkeen ei olisi uskonut että palstan ahkerista kommentoijista huolimatta matkailu
        Lieksa
        125
        1763
      8. Laitetaan nyt kirjaimet kohdilleen

        kuka rakastaa ja ketä ?
        Ikävä
        82
        1747
      9. Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin

        Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m
        Maailman menoa
        20
        1743
      10. Kyllä mä suren

        Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko
        Ikävä
        12
        1547
      Aihe