mistä löytäisin...

Mistä ihmeestä löytäisin Anne Ricen suomennettuja kirjoja. Esimerkiksi: Veren vangit tai Vampyyri Lestat.
Mahtaakohan niitä enää uusina olla missään myynnissä?
Oon kiertänyt divareita ja kirja kauppoja ilman tulosta :(
1230
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

en tiedä et mistä pystyisi ostamaan mut kirjastosta voi tietenkin lainata kyseiset teokset ja olen itse lainannut ja lukennut veren vangit ja täytyy sanoa että on aivanmielettömän ihana kirja ja tilasin sen nyt paripäivää sitten dvd:nä täältä netistä

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Gabrielle kirjoitti:

Mistä ihmeestä löytäisin Anne Ricen suomennettuja kirjoja. Esimerkiksi: Veren vangit tai Vampyyri Lestat.
Mahtaakohan niitä enää uusina olla missään myynnissä?
Oon kiertänyt divareita ja kirja kauppoja ilman tulosta :(

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu