ELI seksi/seksityöläis/tissi(/kuva) tms blogeja!
Tietääkö kukaan tämän kaltaisia blogeja? Kuvalliset blogit olisi aivan mahtavia. En tarkoita välttämättä mitään pornoa (niitä löytyy muualtakin) vaan viihdyttävää lukemista. Eli seksiblogit, hupakkoblogit jne hakusessa alaston/seksi/hepenekuvat plussaa.
Ja kuten lupasin, kaikki jotka mainostavat jotakin TÄMÄN KALTAISTA blogia tässä ja linkkaavat perään oman bloginsa niin liityn lukijaksi jokaiseen!
blogi mulle, lukija sulle!
7
540
Vastaukset
- lepenthouse
http://lepenthouselife.blogspot.fi
Lifestyleä,sisustusta ja ruokaa! :) Käykää tsekkaamassa!!- rkvJdfj
Etkö kysymystä ymmärtänyt?
- outoa
kukaan ei halua näköjään blogiinsa lukijoita :D
- yonnahuora
Kireo savolainen huora
yonnahuora.blogspot.fi
tässä sulle blogini, ja liityhän samalla lukijaksi ;) - RakkaudellaElsa
http://iloisentytonpaivakirja.blogspot.fi/
terv. http://rakkaudellaelsa.blogspot.fi/ - kriitikko89
Paskaa! yonnahuora ei ole kirjoittanut aikoihin ja teksti on usein hakemalla haettua. hyväsydämminenhuora on esteettisesti tylsä, teksi on kyllä iha ok luettavaa. Ilotytonpaivakirja on ainoa hyvä noista. Räväkkä, uskalias, kaunis ja viihdyttävä. Iloinentyttö panostaa tekstiin ja kuviin, paras suomalainen seksi/horoblogi mihin olen törmännyt.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Martinan uusi poikakaveri
Sielläpä se sitten on. Instastoorissa pienissä speedoissa retkottaa uusin kulta Martinan kanssa. Oikein sydämiä laitettu2043085Suomessa helteet ylittää vasta +30 astetta.
Etelä-Euroopassa on mitattu yli +40 asteen lämpötiloja. Lähi-Idässä +50 on ylitetty useasti Lämpöennätykset rikkoutuva2391590Laita mulle viesti!!
Laita viesti mesen (Facebook) kautta. Haluan keskustella mutta sinun ehdoilla en halua häiriköidä tms. Yhä välitän sinus921442- 881342
Vanhemmalle naiselle
alkuperäiseltä kirjoittajalta. On olemassa myös se toinen joka tarkoituksella käyttää samaa otsikkoa. Ihan sama kunhan e461304Fazer perustaa 400 miljoonan suklaatehtaan Lahteen
No eipä ihme miksi ovat kolminkertaistaneen suklaalevyjensä hinnan. Nehän on alkaneet keräämään rahaa tehdasta varten.1481206Ajattelen sinua tänäkin iltana
Olet huippuihana❤️ Ajattelen sinua jatkuvasti. Toivottavasti tapaamme pian. En malttaisi odottaa, mutta odotan kuitenkin121168Ökyrikkaat Fazerit saivat 20 MILJOONAA veronmaksajien varallisuutta!
"Yle uutisoi viime viikolla, että Business Finland on myöntänyt Fazerille noin 20 miljoonaa euroa investointitukea. Faze120992Miehelle...
Oliko kaikki mökötus sen arvoista? Ei mukavalta tuntunut, kun aloit hiljaisesti osoittaa mieltä ja kohtelit välinpitämät89912Tuntuu liian hankalalta
Lähettää sulle viesti. Tarvitsen apuasi ottaa koppi tilanteesta. Miehelle meni.44793