Hei, mies!

En muuten yhtään tykkää sun toimintatavastas! Ai niin, mikä, ethän sinä toimi....
3132
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Tällainen nyhverö olen, ota tai jätä!

Äänestä

Jos et tykkää niin saisinko mä sit kokeilla onneani?

Äänestä

Minäkin olen vieraiden kesken varsinainen nyhverö tai utelias. Riippuu millaiseksi aistin ilmanalan tai on oma fiilis. Rooli on tilanne kysymys. Minua on todella helppo provosoida.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Toooosikatkero kirjoitti:

En muuten yhtään tykkää sun toimintatavastas! Ai niin, mikä, ethän sinä toimi....

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu