Olen herkkä nainen ja

Saattaisin olla liian herkkä hänelle.
2114
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Herkkä saa olla, muttei herkkänahkainen. Turha perääntyä. Minä en ainakaan. Heittelin aikanaan sydämiä hänen polkunsa varrelle....taisi niitä poimia. Ainakin osan. Mitä enemmän kuluu aikaa, sitä enemmän haluan hänen kanssaan olla. Olkoonsa miten pahis tahansa muiden mielestä. En ole aloittaja.

Äänestä

Vaistot osuvat usein oikeaan, mutta älä kuitenkaan jätä ihmissuhdetta pelkän vaiston varaan.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


luotan vaistoihini. kirjoitti:

Saattaisin olla liian herkkä hänelle.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu