On se kumma, että kukaan ei puutu tuollaiseen riekkumiseen ja petivaatteiden riepottelemiseen kuin viime yönä nähtiin!
Hirveä huuto ja kikatus kuin kymmenvuotiailla! Tyynysota ja peitteet pitkin pölyistä lattiaa...miten BB antaa räntätä vuodevaatteita? Nämä älynjättiläiset eivät itse tajua mitään...kukaan ei uskalla puuttua että ei saisi nimeämispisteitä!
Laylakin on päivisin kuin nukkuneen rukous, mutta kun valot sammuvat aloittaa painimisen. Tuija, tuo lähes sairaanhoitaja ja jo melkein kolmekymppinen nainen osallistuu täysillä ja kaiken lisäksi tulee pimeän turvin lespoilemaan Laylan kanssa. Siinä pimppiä hangattiin yhteen ja rintoja siveltiin! Salalesbot!:)
Katselkaa noiden naisenalkujen vaatelaatikkoja, ei mitään tolkkua ja järjestystä. Eikö näille ole mitään kotona opetettu?
Poljetaan toisten vaatteiden päälle, kun ne lattialla makaa. Kukaan ei vaivaudu nostamaan ylös...
Nyt koko aamun on lattialla lojunut yksi valkoinen pyyhe, kukaan ei sitä nosta, kulkevat yli ja potkivat sitä. Vedetään vaatelaatikot sen päälle...
Voi luoja, en kestä katsoa....
BB nyt laita nuo kakarat kuriin ja siisteyskoulutukseen! Olohuoneessa torkkupeitot ja sohvatyynyt pitkin lattioita ja niitä jokainen potkii kävellessään.
Mielestäni se jos mikä on tuotannon omaisuuden turmelemista! Rankkua kehiin ja kovasti....
Kakarat kuriin!
9
170
Vastaukset
- Tavat kunniaan!
Kyllä olen niin samaa mieltä!! Vaikka on viihdeohjelma(?) olisi hyvä samalla opettaa noille kuritta kasvaneille alkeellisempia käytöstapoja!!!Voi ne raukat, jotka joutuvat noitten metsäläisten kanssa elämään! Meidän EU nuoret!!?
Kyllä olisi jo aika meidän katsojien päästä valitsemaan häätöön joutujat, äänestäisin heti ulos kauhukakara Jennan! - kakarat..
Tuija, Jenna ja Joni tais sopia tuon viimeöisen jutun Tuulikin kiusaksi, koska Tuulikki sanoi Jennalle ja Danille että teidän yöllinen nysvääminen ja tirskuminen häiritsee muiden yö unia. Jenna oli siitä ottanut nokkiinsa.
Se yöllinen riehunta oli kyllä typerää hyppivät pimeässä toisten sänkyyn Tuija hyppäs Jarnon polven päälle ja tais sattua ääntelystä päätellen kovaakin.- tuija ihrakasa
Kyllä varmaan sattuu helvetisti ku tollanen tonnikeiju hyppää päälle :)
- ö䨴0051
Talo taitaa olla täynnä idiootteja.
Tietysti ihan muutamaa ihmistä lukuunottamatta.
Onneksi on edes joku sanoo noille silmillehyppijöille suorat sanat.
Jennakin on kuin kolmevuotias,
uhmaikäinen rääkyy kurkkusuorana, kuin teuraaksi menevä sika.
Panohommat kuitenkin taitaa hyvin.
Siinä onkin kuin katuh''''. - ujchuyztzu
Kaikki pennut kiron kivikkoon!
http://im.mtv.fi/image/4372930/landscape16_9/1021/575/fdd4a619ddf2f99c00e9b9fda6fb8834/uo/kiron-kivikko-eka-aamu-2.jpg - Opettaja A
Taitaa vaikuttaa Tuijan työnsaantiin siviilissä hänen huono käytös täällä. Kuka voi luottaa tuollaiseen henkilöön, sairaanhoitajilta vaaditaan jonkinmoista moraalia ja hyviä tapoja, niitä ei epäluotettava TUija omaa. Kyllä saa Tuijan perhe hävetä tyttärensä tyhmyyttä tv:ssä. Kyllä saa loppuelämänsä katua, kun meni munaamaan itsensä julkisesti tv:hin.
- 1818182
Olen miettinyt samaa että Tuija ei kyllä sovi sairaanhoitajaksi. Kamala juoruakka ja selkäänpuukottaja. Hymykin on kuin vampyyrilla.
- sikolättikö
Aiempina kausina siivosivat ain sunnuntaina, nyt ei ole siivoamista nähty.
- salainen agentti X9
BB säästää siivousaineista ja tarvikkeista. Surkea kausi kerta kaikkiaan.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Räppäri kuoli vankilassa
Ei kuulemma ole tapahtunut rikosta. Sama vahinkohan kävi Epsteinille. https://www.hs.fi/suomi/art-2000011840869.html "874138Välillä kyllä tuntuu, että jaat vihjeitä
Mutta miten niistä voi olla ollenkaan varma? Ja minä saan niistä kimmokkeen luulemaan yhtä sun toista. Eli mitä ajatella283067No kyllä te luuserit voitte tehdä mitä vaan keskenänne, sitä en ymmärrä miksi pelaat,nainen
Pisteesi silmissäni, edes ystävätasolla tippui jo tuhannella, kun sain selville pelailusi, olet toisen kanssa, vaikka ol452330- 351338
- 10919
- 133901
- 6894
Masan touhut etenee
Punatiilitalon tietotoimiston mukaan Masa on saanut viimein myytyä kämppänsä ja kaavoittaa uudelle lukaalille tonttia pa12832Naisten ja miesten tasoeroista
Oletteko huomanneet, että naisissa ylemmän tason naiset ovat sinkkuja, ja miehissä alemman tason incelit? Toimivat paris124776- 11760