gringoslocos lopettanut?

Hei Jyväskylä! Onko ko ravintola lopettanut, kun ei nettisivuilta löytynyt jyväskylän toimipaikkaa? Mistäs nykyään saa parhaat wingsit?
5168
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

On se lopettanu stefans steak House tuli tilalle amarillosta saa hyviä Wingsejä

Äänestä

Ei todellakaan amarilloon!
Jalosta saa Jyväskylän parhaimmat wingssit tällä hetkellä

Äänestä
  • Ei tuo pihvi pulju kauaa pystyssä pysy

    Äänestä

  • konkkaan kirjoitti:

    Ei tuo pihvi pulju kauaa pystyssä pysy

    Persaukisten ituhippien panettelua.

    Äänestä

  • vegemestan väkeä? kirjoitti:

    Persaukisten ituhippien panettelua.

    Kerran kävin steakhouse puljussa syömässä toista kertaa en mene surkeat annokset ja pihvi kuivaa

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


vierailija.. kirjoitti:

Hei Jyväskylä! Onko ko ravintola lopettanut, kun ei nettisivuilta löytynyt jyväskylän toimipaikkaa? Mistäs nykyään saa parhaat wingsit?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu