Kotisivuista???

Kotisivuista...
Mietn saan sellaiset? Minulla on DNA-laajakaista, käytössäni..Mitä tuollainen kotisivutila maksaa, vai maksaako? Ja siis mitä nyt ihan ensiksi pitäisi tehdä?

Kiitso neuvoista! :)
3169
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Mene vaikka City-lehden sivuille, rekisteröidy käyttäjäksi (ei maksa) ja voila, sinulla on mahdollisuus väkertää oma kotisivu. Ei tarvi edes aiempaa kokemusta, perussivut on valmiina, senkun vaan aloitat

Äänestä

Jos kokemusta ei ole niin tällä saat jonkunlaiset
sivut.Kuvankäsittelyohjelmalla täytyy kuvia
pienentää(esim.Photofiltre ,jonka saat ilmaiseksi netistä)
http://www.firmala.fi/

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Blondi-Nörtti. kirjoitti:

Kotisivuista...
Mietn saan sellaiset? Minulla on DNA-laajakaista, käytössäni..Mitä tuollainen kotisivutila maksaa, vai maksaako? Ja siis mitä nyt ihan ensiksi pitäisi tehdä?

Kiitso neuvoista! :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu