Nuoret homo/bi pojat/miehet

Onko täällä varkkilassa yhtään seksuaalivähemmistöön kuuluvaa nuorta? Ei tosiaan siltä vaikuta kun maailman menoa katselee. Tai jos onkin, todennäköisesti ovat susirumia. Nyt kaikki komeat nuoret jäbät ilmottautumaan!!
3171
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

sehän on täynnä homoja

Äänestä

Bi ihmisiä on paljon,sekä meitä miehiä että naisia.
Ei se huonommaksi tee.

Äänestä

Yhteystietoja kuten sähköpostia kannattais ilmottaa?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


20v kirjoitti:

Onko täällä varkkilassa yhtään seksuaalivähemmistöön kuuluvaa nuorta? Ei tosiaan siltä vaikuta kun maailman menoa katselee. Tai jos onkin, todennäköisesti ovat susirumia. Nyt kaikki komeat nuoret jäbät ilmottautumaan!!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu