Vammaisvihaaja Jarno lensi ulos!

Kippis

Muutenkin vastenmielinen, mutta tyypillinen Pohjanmaan juntti ei hyväksynyt mitään erilaista, vaan uhosi jopa vetävänsä joitain muita asukkaita turpaan.

12

282

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • kattotaan kuinka käy

      Tuleppas ihan tänne pohjanmaalle meille kasvotusten sanomaan tuo uudestaan!

      • näin

        Tuleppas sinä tänne laphiin niin kattothan kuinkäy :-D. V...tun pelle


      • ...
        näin kirjoitti:

        Tuleppas sinä tänne laphiin niin kattothan kuinkäy :-D. V...tun pelle

        onko siellä pohjanmaalla ja lapissa muita kuin HOMOja?


    • typerää'

      Elä valehtele ei koskaan sanonut noin, Jenna tosin uhosi että tekis mieli vetää Jarnoa turpaan. Mistä keksit tuon "vammaisvihaaja?"

    • jep2jep2

      ole homo hiljaa.

      homous on vamma mutta et sinäkään sitä valinnut vaan sait sen lahjaksi.

      Homon vihaajat ovat terveitä normaaleja ihmisiä.

      • Mene töihin

        Eniten suomalaiset vihaavat Persupummeja eikä ihme!


      • hienoa.....
        Mene töihin kirjoitti:

        Eniten suomalaiset vihaavat Persupummeja eikä ihme!

        Pertti on persu.


    • J_fani

      Joonatani voittoon,hän osaa käyttäytyä eikä hauku toisia ihmisiä.

    • viha on vahva sana

      Aloittaja ei Jarno Jonathania vihaa sitä vain ärsytti niin kuin monia muitakin Jonathanin ilkeily muille asukkaille. Turpaan veto kommenttisi on valetta.

    • Kuvotussss!

      Jarno oli mies, senhän kaikki näki! Ystävällinen kaikille, kelle kuuluikin olla, piti usein Joonaksen kanssa yhdessä hauskaa. Piru Jonathanin yhtä apinamaiset, tyhmät kannattajat yrittävät täällä, niinkuin piru ite talossa, mustamaalata toisia! On se reilua valehdella toisista! Jonathan kun istuu käppyrässä, naama virneessä, luurankohanskat käsissä, pillikintut ristissä, niin on ilmetty sarvipää piru!! Eihän tuo paholainen osaa edes puhua, silloin kun siltä jotain kysytään!

    • Etelä-Pohjanmaalta

      On tyhmää yleistää kaikkia Etelä-Pohjanmaalla asuvia junteiksi .Itse olen asunut joskus siellä Hämeen suunnassa ja voin kertoa ,että jo oli kovin ennakkoluuloista porukkaa siellä silloin . Onneksi vain muutamasta voin näin sanoa . Mistäköhän mahtoi johtua? Itse mielestäni käyttäydyin kaikkia kohtaan hyvin.

      • Hyphyyn

        Pääasia on että läks!


    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Olet minua

      vanhempi, mutta se ei vaikuta tunteisiini. Tunnen enemmän kuin ystävyyttä. Olo on avuton. Ikävöin koko ajan. Yhtäkkiä va
      Ikävä
      119
      2725
    2. Mies pyysi rahaa

      Jälkikäteen kun tarjosi kyydin yhteisestä harrastuksesta kotiini. Mitä vi**... Ei ihastunut mies noin toimi?
      Ikävä
      215
      1129
    3. Jos tapaisimme uudelleen?

      niin luuletko että mikään muuttuisi vai toistuuko meidän historia? Ehkä vähän eri tavalla mutta samoin tuloksin J
      Ikävä
      70
      1121
    4. Mitä piirteitä rakastat

      Eniten kaivatussasi?
      Ikävä
      40
      1035
    5. Ruumis ojassa

      Kukahan lie ollu, mistä lie löydetty. No ikävä tataus.
      Oulainen
      6
      1021
    6. Mites nyt suu pannaan

      Kitkiöjoki ja Järvinen solmivat Attendon/Terveystalon kanssa sopimuksen, jonka mukaan sopimuksen irtisanomisoikeus on va
      Sysmä
      38
      951
    7. 36
      926
    8. Hän on niin

      Hyvännäköinen. Vaikea vastustaa
      Ikävä
      47
      914
    9. Taas Lieksassa tyritty

      Suomalaisten kansallismaisemaa juntit pilaamassa. Nuori tyttö kaupunginjohtajana ei ole sen viisaampi. *S-ryhmän hanke
      Lieksa
      123
      883
    10. Nähdäänkö ensi viikolla

      paikassa joka alkaa samalla kirjaimella kuin etunimesi? Ikävä on sinua. Fyysistä läsnäoloasi.
      Ikävä
      36
      837
    Aihe