Mistä tuksulle uudet lesbot

Taitaa legot tulla arvokkaiksi, eli mistä tuksulle uudet legot. Oisko kierrätettäviä?
8239
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 8

Vanhimmat

Lesboista tiä, mutta hampaat pitäis laittaa uusiks...

Äänestä

Hei lopettakaa jo se Tuksun eli Mia Mari Johannan jatkuva haukkuminen, se kun ei johda yhtikäääs mihinkään, nih! Ihminen on rikollinen, juoppo, pöpipää...mitä vielä, mutta sairas. Sairas, joka tarvitsee hoitoa, Ihme touhua näiltä paskalehdiltäkin irvailla sairaan ihmisen kustannuksella. Seiska parhaampana( pahimpana) . Ja sitten te nakertajat, näädät. Ymmärtää kyllä jokainen pienen kettuilun yms. mutta kun te vuodesta toiseen olette sen yhden ja ainoan ihmisen kimpussa ja linkittämässä kaikki, mitä Tuksu tuottaa. Kauheaahan se on, tämän laskevan tähtösemme alamäki, mutta eikö mistään löydy tarpeeksi vahvaa( henkisesti) joka hänet saattaa hoitoon, anyone? Lähipiiri-sukulaiset-ikätoverit, eikö ketään

Äänestä
  • Tervemenoa koittamaan, nimittäin siinä hoitoon saattamisessa. Lähipiiri on jo tehnyt kaikkensa. Alkoholisti on alkoholisti, eikä kukaan muu voi alkoholistia raitistaa ellei alkoholisti itse. Älä syyllistä enempää omaisia, he ovat saaneet jo kärsiä tarpeeksi.

    Parasta alkoholistille on, että mitä aikaisemmin jää ilman pelastamista ja paikkailua, niin nopeammin realiteetit tulevat vastaan. Alkoholistiin eivät toimi todellakaan pehmeät keinot ja pään silittely. Auttaja vain itse sairastuu, sitäkö sinä ihan itsellesikin haluat?

    Mutta kyllä, Tukiainen on jo nähty. Pitkään on jo käynyt lähtölaskenta.

    Äänestä

  • otsikon piti luonnollisesti olla legot.

    Äänestä

  • Ei ketään.

    Äänestä

  • pusirotta kirjoitti:

    Ei ketään.

    Vastasin tuossa siis nimimerkille kyllästynyt jo.

    Äänestä

Ennustava tekstinsyöttö on syvältä :D

Äänestä

Eikös sen Tunkin kanssa joku manageri tai muu tötteröö lesboillut jossain suihkussa? Saksitusta ja nuolua molemmilla vulvat limassa ja sqruittasivat lattian liukkaaksi kiimoissaan?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


lego korjaaja kirjoitti:

Taitaa legot tulla arvokkaiksi, eli mistä tuksulle uudet legot. Oisko kierrätettäviä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu