eri nimellä

Hei :)
788
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 7

Vanhimmat

oisko parempi muuttaa kirjoitusasua, niin ei tunnistaisi sua.

Äänestä

heippa helisuviroosa. kuis panee?

Äänestä
  • Pane mua TT ceteem silloin kylmyys vähenee!

    Äänestä

No joo kieltämättä ehkä vois.

Äänestä

Lisää viinaa ja viltit heilumaan.
Johan väistyy vilu!

Äänestä
  • Miten tunnistit mut toiselta nimellä?

    Äänestä

Sitten nostetaan
Eimia TT vittuilu kun on katkera TT naisille

Äänestä

Kommentoi aloitusta


emma-noora kirjoitti:

Hei :)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu