Joonathan uhkailee jo Mari Sanioita

sanoi, "et jos Mari Sainio kysyy jotain tästä multa se on sen viimenen teko"


ULOS NYT TOI PELLE
4115
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

Jonathan saa halutessaan Marin ulos tuotannosta! on se vaan sellainen "pelle". joten te kotikatsomoiden mulkerot voitte ihan rauhassa repiä siellä pelihousujanne, Jonathan on ja pysyy.... näin se on kirjoitettu

Äänestä

Puhettahan maailmaan mahtuu. piste

Äänestä
  • Kaikenlainen uhkailu on BB talossa ehdottomasti kielletty.

    Äänestä

Toivottavasti älyää itse lähteä, naurettava, eli lapsellinen mies .siis se munaton.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


9494958 kirjoitti:

sanoi, "et jos Mari Sainio kysyy jotain tästä multa se on sen viimenen teko"


ULOS NYT TOI PELLE

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu