Tykkän sinusta

enemmän. Outoa, jos et ole huomannut sitä ?
9286
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Hänenkö olis pitänyt huomata.

Äänestä

huomaa? Anna vinkki, niin olen skarppina.

Äänestä
  • "Oletko sinä Skarppina"??

    Sivullinen urkkii!

    Äänestä

Oon hokannu...

Äänestä

Sitä ainaki toivon ;)

Äänestä

nyt on mahdotonta tulkita. Parempi olis vaan kertoa suoraan.

Äänestä
  • Ei uskalla kertoa, jos on varattu

    Äänestä

  • 1+2 kirjoitti:

    Ei uskalla kertoa, jos on varattu

    varattu? Ei tietääkseni meistä kumpikaan.

    Äänestä

Olen mä sen huomannut; voin vaan sanoa; onneksi.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


aina vain kirjoitti:

enemmän. Outoa, jos et ole huomannut sitä ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu