Mun käy niin sääliksi

ne, jotka muhun rakastuu. Voi jättää ikuiset arvet.
5116
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat

eräs nainen sellainen :( piikkilankana sydämessä. Enkeli ja piru samassa "paketissa"

Äänestä

Kyllä ne osaa olla varovaisia koska sinussa on vain niin kilttiä rakkautta joka vaikuttaa kaikkiin niin paljon että sinun lähelläsi on hyvä olla ystävä rakas.

Äänestä

On se nyt jos luulee anonyymipalstan vastausten koskevan itseään. Pissa kohonnu väärään päähä? :D mä ainakin heitän kommenttia mihin sattuu, ajatuksissani mun Hän.

Äänestä

löytyy, älä ole huolissasi.

Äänestä

Voin kai olla hyvilläni etten saanut arpia. En saanut mitään. Meni miten meni, olisi aika jo toipua, mutta en toivu kuin vähäksi aikaa, kunnes se alkaa taas. Tämä ilta oli taas sellainen.. ikävä kun en ole nähnyt, ikävä vaikka näkisin. Ehkä huominen on taas normipäivä.

Mietin vaan, että olisin voinut ottaa vähän arpiakin :(
Pakko mennä nukkumaan, väsyttää....
.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


haavateiparane kirjoitti:

ne, jotka muhun rakastuu. Voi jättää ikuiset arvet.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu