Olen kuin kissa pistoksissa,jotain odottelen,enkä tiedä itsekkään mitään..tuskissani kärvistelen, huonoa olo poden..eikö milloinkaan mitään hyvää tapahdu?Olen niin yksinkin..
Oikealle näkijälle
tuskissaan
271
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Vastaan tuolla Tarot-puolella tavallisesti mutta katson sinulle kun tuli hiljaista nyt. Sinulla on paljon unelmia ja vaihtoehtot pyörivät mielessä mitä tästä eteenpäin. Heikoille tilanteille voi tehdä jotain jotta kehitystä tapahtuisi. Tällainen henkinen kehitys missä olet voi olla hyvin tuskallista... kun ei näe tietä ja pitää vain etsiä, etsiä, päästä tavoitteisiin. Keskity ihmissuhteisiin ja työskentele siinä hyvän tulevaisuutesi eteen. Rakkaudessa olet selvillä jostakin asiasta miten eteenpäin, joskus on mentävä sokein silmin vain jotta asioita tapahtuisi, onkohon joku hyvä tilaisuus tai sitten mies ajatuksissasi. On tulossa jotain pohjaa uudille mahdollisuuksille syksyyn mikä tuo iloa ja värikkyyttä elämääsi, vaikka et käytä elämän voimaasi täydellä kapasiteetillä kun olet vähän varuillasi. Oletkohan ihminen joka tuntee välillä heikkoutta tilanteissa mikä pitää sinua kiinni omissa asioissasi etkä avaudu, ehkä tässä on itsevarmuuden puutetta mikä vetää sinua yksinäisyyteen. Kaikki on mahdollista sinulle, se on kiinni vain itsestäsi.
kiitos kauheasti kun vastasit..itsetunto taitaa olla nyt kyllä ihan pohjissa, olen hyvin pettynyt itseeni ja löydän vain vikoja..joskus ajattelin olevani ihan hyvä tyyppi. Miesjuttujakaan en ole viime aikoina ajatellut kun ajattelen että parempi kaikille ihmisille olla ilman minua..enkä osaa luottaa keneenkään,ehkäpä elämässäni ei tosissaan ole ketään luotettavaa? kunpa tapahtuisi pian jotain josta saisi edes hieman toivoa tulevaan..