Suomeen on leviämässä nyt ennätysmäärä vaarallisia loisia!
http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1288384171858.html
http://www.iltasanomat.fi/tiede/art-1288535670904.html
http://www.iltasanomat.fi/lemmikit/art-1288645366110.html
Tilanne on kriittinen! Ns "virallinen" lääketiede ei tunnu tarjoavan toimivia, realistisia vaihtoehtoja ongelmaan paitsi ylikalliita patenttilääkkeitä, jotka on kuitenkin reseptisuojattu mikä käytännössä tarkoittaa sitä, että lääkkeitä saa ottaa vasta siinä vaiheessa kun lääkäri on VIRALLISESTI todennut taudin puhjenneen vakavien oireiden kera! Usein silloin on jo liian myöhäistä!
Onneksi on olemassa vaihtoehto viralliselle, ylikalliilla patenttilääkkeillä suojatulle kontrollifriikki lääketieteelle. Tutustu sivustooni jossa selitetään vain joitain periaatteita orgaaniselle lääketieteelle jota virallisesti järjestelmä vihaa, koska siinä sekaannutaan suoraan lääkäreiden reseptiapajille!
http://tuomaskuusela.wordpress.com
Vaaralliset loiset leviämässä nyt Suomeen!
Tuomaskuusela
0
81
Luetuimmat keskustelut
- 51863
Muistatko Mikkelin panttivankidraaman?
Uusi draamasarja järkyttävästä tapauksesta on tulossa. Tositapahtumiin perustuva sarja ammentaa vuoden 1986 Mikkelin pan63633- 54619
Iäkäs Jämsäläinen mies kuoli poliisiautoon matkalla Jyväskylän putkaan
Iäkäs vanhus humalassa niin huonossa kunnossa, ettei pystynyt huolehtimaan itsestään niin ainoa apu sillä hetkellä oli43552Olen luovuttanut
Välimme menivät niin pahasti solmuun, ettei niitä voi enää korjata. On aika jatkaa elämässä eteenpäin. Toivon sulle kaik29507Ernest Lawson täräytti erikoisen heiton TTK-lehdistötilaisuudessa: " Onko tässä tarkoituksena...?"
Ernest Lawson esitteli uudet TTK-tähtioppilaat ja opettajat torstaina 6.8. lehdistölle. Tulevalla kaudella on yksi hausk4492En välitä sinusta yhtään
Olet pelkkä itsestään liikoja luuleva ämmä. Kierrän sinut kaukaa nyt ja aina. Olit mulle pelkkä lelu vaan.27426- 33415
- 66409
- 32405