Minua koska olet niin itsekäs etkä osaa asettua toisen ihmisen saappaisiin!
Loukkasit
Heiskanen
2
148
Vastaukset
Siirto "Katkeruus" osioon.
- rautatulessa
Täällä on hyvin hyvin vaikee asettua minkään laisiin saapaisiin. Ja jos irl ei tiedä toisen tilanteista ei voi asettua, minä en tiedä satu tietää, joku kaivellut esille ja siitähän se sulakekkin meinaa kärähtää mutta siis ihan syystä.
Ai mutta heiskanen, en huomannut :DD Joskus sitä innostuu liikaa sukunimen ei pitäis kertoa mitään.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 615123
Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata
Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai544602Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi
Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas1234549Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?
Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san2981807- 911462
- 831458
- 2281338
- 3151049
- 200961
Pääsit koskettamaan
Sellaista osaa minussa jota kukaan ei ole ennen koskettanut. Siksi on hyvin vaikea unohtaa sinut kokonaan.50870