Lopettakaa jo tuo Piia Raskista kirjoittelu!
Luulis olevan tärkeämpiäkin aiheita
Tällaisena aikana!?
Hävettää olla jo "Savonlinnalainen"
Luulis olevan tärkeämpiäkin aiheita
Tällaisena aikana!?
Hävettää olla jo "Savonlinnalainen"
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
täällä vihakirjoituksia kirjoittelee. Muut vain yleensä vastaavat sille samalla mitalla, yleensä vielä paljon paremmin. Siitä Pia alkaa kuumenemaan ja suoltaa palstoille mitä mielettömimpiä fiktioitaan. Niille on mukavaa naureskella kun ovat niin hulluja. Piasta näkee selvästi että se vain haluaa riidellä, omilla säännöillään. Normaaliin järkevään keskusteluun sitä ei saa millään ilveellä.
asiat näyttävät olevan, veli Ponteva.
Höpö höpö se "Pia" on vain ton tollon korvien välissä
Olishan se kiva, kun oikea Pia Rask kirjoittaisi tänne joskus :-D Ja rupeaisi käymään dialogia tuon vale-Pian kanssa :-D
Onkohan tällä Pian vihaajalla elämässä muuta sisältöä kuin tuo Pia R? Päivystää useammankin kaupungin palstalla kuin pukama 24/7? Terve ihminen etsis elämäänsä muuta sisältöä, kuin tuo pohjaton kaunan kantaminen
kuittaileva kanna mitään kaunaa, viittuilee vain hullulle joka ei älyä lopettaa toivotonta taisteluaan. En tiedä elämänsä sisällöstä muuta kuin että seuraa tarkasti Pian hillumista Suomi24:n kaupunkipalstoilla ja informoi palstalaisia Pian viimeisistä sekoiluista. Viimeisessä virkkeessäsi olet Pia täysin oikeassa. Koettaisit keksiä itsellesi jotain muutakin tekemistä kuin ainainen trollaus ja oksentelu palstoilla. Kerrankin useampi ihminen voi vilpittömästi olla samaa mieltä kanssasi. Koettaisit selättää sen Aspergerin kaikkine oireineen ja pakkoliikkeineen. Pystyt kyllä siihen kun kaikkesi yrität ja elämäsi helpottuu heti trollauksen lopetettuasi.
kuka se Pia Rask oikeesti on ku kaikki siitä jauhaa?
pitäisi Pia itseäsi senverran tuntea ettet kyselisi muilta. Tai voihan sinulle vastata nuorisomalliin että K V G. Typerää ja muka viatonta kyselyäsi ei usko enää kukaan. Kaikenlaista sinä jaksatkin yrittää epätoivoissasi.