Kauniita unia! Nähdään aamulla?

Savolaisnainen järkyttyi: Jokin kurkisti wc-pöntöstä - "Sillä oli terävät kynnet"
http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1288751426914.html

Turha pelko pois. Olen leikannut ja vielä viilannutkin kynteni.
296
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Hyvää yötä himostalkkaaja.

Äänestä
  • ketään Huiskasta (eikä kiinnostakkaan). Enkä ole käynyt Himoksella tällä vuosituhannella..

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


-K- kirjoitti:

Savolaisnainen järkyttyi: Jokin kurkisti wc-pöntöstä - "Sillä oli terävät kynnet"
http://www.iltasanomat.fi/kotimaa/art-1288751426914.html

Turha pelko pois. Olen leikannut ja vielä viilannutkin kynteni.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu