Rakastaja

Löytyisiköhän täältä hyvää rakastajaa, kun oma ukko viettää ajat työn, tietokoneen ja television kanssa eikä huomaa mun olemassa oloa. Puutteessakaan ei ole mukava olla.
18597
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 18

Vanhimmat

Mihin mennään?

Äänestä

Tule mun luo rakkautta riittää

Äänestä

Totta toki;) aina löytyy aikaa;) joko olet valmis?;)

Äänestä

Kyllä siinä ukolla halut menee,kun paino on 130kg ja pituus 155cm ja ulkonäkö kun petolinnun se.

Äänestä
  • No eipä ihme jos ukon halut hiipuu jos se ukon paino noin on päässyt nousemaan pelejä pelaillessa ja sohvalla köllötellessä. Saattahan sitä tuollaiseen pätkään tulla muitakin vikoja.

    Äänestä

  • sutjakka-akka kirjoitti:

    No eipä ihme jos ukon halut hiipuu jos se ukon paino noin on päässyt nousemaan pelejä pelaillessa ja sohvalla köllötellessä. Saattahan sitä tuollaiseen pätkään tulla muitakin vikoja.

    Tässä oli kyllä kysymys Ukko paran vaimosta ja hänen tuntomerkeistä.

    Äänestä

Eihän se muutma liika kilo haittaa.

Äänestä

Ei tässä ulko näöstä ole kiinni, olemme näpsäkkäitä ja molemmilla olisi vientiä baareissa kokemuksista päätellen,,,

Äänestä

tule huomen aamuna kello 8 teboilin taakse ni nähhään

Äänestä

Ois täällä kainalo mihin käpertyä illalla.

Äänestä

Olen tulossa Rukalle viikon päästä pienelle lomalle. Tule saunomaan, niin pesen sinulta selän niskasta napaan asti ja tehdään muutakin mukavaa.. Olen katseen kestävä pitkä mies..

Äänestä

Kerro missä asut tulen sun luo.....

Äänestä

Kovin on ukot tyrkkyä porukkaa Kuusamossa….

Äänestä

Sama se on täälläki, puutteessa saa olla ja elää.Isäntä kun aamulla herää, ensimmäisenä napsauttaa tietokoneen päälle ja illalla nukkumaan lähtiessä sammuttaa sen ja joka välissä, kun on aikaa istuu nokka kiinni ruudussa. Hermot kohta menee!!! Ihan kun asuisin jonku hyvän kaverin kanssa enkä mieheni. En jaksa tätä pitkään, minä saan aina tehdä aloitteen, tuntuu kuin mieheni ei halua minua enää.Ei mitään lämpöä eikä rakkautta minua kohtaan kunhan ollaan vaan saman katon alla.Ois mukava tuntea vielä itseni naiseksi ja haluttavaksi tässä keski-iässä. Jospa se onni ja hellyys löytyy jonkun toisen sylistä joku päivä.

Äänestä
  • Tule mun syliin.

    Äänestä

  • Kyl mä ennen hyvälen naista ku tietokonetta

    Äänestä

jaa taitavat ukot katsella porno sivuja ku yhteenään ovat tietokoneella ,ei oma nainen enään riitä.

Äänestä

Eipä ole naista jota hyväillä.

Äänestä

Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastainen viesti.

Kommentoi aloitusta


kaksin kaunihimpi kirjoitti:

Löytyisiköhän täältä hyvää rakastajaa, kun oma ukko viettää ajat työn, tietokoneen ja television kanssa eikä huomaa mun olemassa oloa. Puutteessakaan ei ole mukava olla.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu