Jenna on niin suloinen nainen kun oikein häntä katsoo, selkeästi koko talon kaunotar ilman vertaa. Ihanat seksikkäät silmät ja söpö suu, nam nam ;) Kyllä jennalla on satoja ottajia kun aikanaan talosta pihalle astelee, niin kaunis on kyllä tuo nainen. Tykkään juuri hänen vartalostaan kun on sentään mistä ottaa kiinni, sillä onko mitään kauheampaa kuin laihat missi Yök! Jennalla on kaunis ja erittäin lahjakas lauluääni ja uskon että artistina hänelle aukeaa monia ovia kohti menestykseen. Toivottavasti tämä kaunotar tulee voittamaan koko kisan ja vie kotiin jättipotin :)
Jenna on suloisen kaunis nainen
22
359
Vastaukset
- Tiedoksi
Jenna on tosi tyhmä ihminen. Peruskoulutodistuksen sai, kun suoritti ehdot. Siitä vaan ottamaan kirkuvaa ja tyhmää eukkoa. Olis ehkä vähän asiallisempi, jos ei olis tohon erittäin tyhmään Daniin kiinnostunut.
Anteeksi vaan, tämähän on BB, eikä mikään miss Finland kisa.
Oliskohan täällä joku hänen pikkusiskonsa tai pikkuveljensä asialla.
Jenna on luvannut ottaa silikotissit, no siitä vaan.
Jennalla on tyhmä murre puheensa, oppis edes puhumaan suomea.
Jenna olis kyllä parempi asukas, jos toi mustasukkainen Dani lähtis tuolta, vaikka hän Kiron Kivikossa huusi ja riehus.
Pysyis kaukana tosta Danista, ei sitten niin paha asukas. - Varokaa!!
Hahahhaaa..hyvä vitsi! Mutta oikeesti , löytyy maailmasta yhtä tyhjäpäisiä miehiä, kuin Jenna on! Niille riittää, kun on TV:stä tuttu ja kova antamaan omalle ukolle ja muille kolleille! Kyllä meikillä ja irtoleteillä saadaan kaunis kenestä vaan!
Varmaan Jennan ottaja tulee olemaan ikionnellinen, kun muija makoilee sohvalla tupakka suussa, noituen ja kirkuen ukko-kultaansa komennellen! - Rääkyjä
Miehet varmaan ilomielin käyttävät hyväkseen tuollaista tyhmää pissistä.
Jennan laulun sanat ovat :tatatatata.- Jenna megatähti
No älkää nyt häteilkö, tähti vasta hakee sanoja tulevaan megabiisiin, hyvä siitä tulee kun jo kertsi saatu kasaan taataataataataa, ja eihän hyvää toimivaa biisiä niinvaan tehdä, kyllä Jenna megatähti vielä meille biisin tekee ennenkuin potkaistaan talosta :) Danista tulee ehdottomasti bandin basisti, tosin aluksi vain kahdella kielellä ja muistilapulla varustettu :)
- Qummis
Niin, Anna Abreru sentään laulaa: ratatataaaa. Älykkäämpi ja viisaampi siis hän!!!!!!!!!!
- u89we
Moni kakku päälä kaunis. Jenna käyttäytyy kuin katuh***a.
Kirkuu ja rääkyy kurkku suorana. Hokee kuin pikkulapsi tattaaa.
Ainakin talossa oli Danin patjana, piittaamatta siitä että tuhannet ihmiset heidän panojaan katsoi.- Tuutöötituu
Mistäpä Jenna rukka olisi naisen mallin oppinut??
- PEKKA JA PÄTKÄ
Aloitus kommentti on selvä provo !
- Danari
Anna Abreun päihittää nyt kuka tahansa. Jenna tulee menemään kirkkaasti sen pikkukääpiöhuoran ohi suosiossa ja menestyksessä kunhan vaan joku älyää tarjota Jennalle laulusopimusta!
- Jenna on kaunein
On nätti talon kaunenin nainen mut nyt on vähän naama kärsineen näkönen. Onko Dani purrut sitä nenästä?
- Mie - tata-mie-v...u
Oikeasti kaunis nainen on myös silloin kaunis, kun aukaisee suunsa!
Sitä ei voi Jennasta sanoa! Tarkoittaa siis käytöstä ja puheen sisältöä, jos joku ei heti hokannut! - ympäristörikos
Se akka pitää laittaa tuomiolle, joka porsi ruma-jennan. Myös sen siittäjä tuomiolle.
On aivan edesvastuutonta puklautella maailmaan Jennan kaltaista ympäristösaastetta. - surullista
Jenna on karmea esimerkki nuoresta tytöstä. HÄN EI TEE MITÄÄN TALOSSA. Miksi kukaan ei puutu siihen, hän ei ole oikea kilpailija. Danin ja Jennan katsominen pilaa koko ohjelman.Häätöäänestykseen suoraan.
- jenna paras♥
Jenna on kyllä ehdottomasti kaunein asukas, ja mielestäni myös niitä harvoja kiinnostavia asukkaita. Toivottavasti pysyy talossa vielä pitkään! ♡
- Dani Pöhnä
Meikattuna Jenna on ihan nätti, erehdyin alussa luulemaan että tulipa onneks yks nätti muija....vaan entäs kun ei oo meikkiä, naamasta luulis että on vesirokko ja ammuttu haulikolla, niin paljon on pattia ja reikää, sisäistä kauneutta ei tarvinne yrittää ko. "naisesta" lue: lapsesta etsiä.
- Jenna on PIKKUKAKARA!!!
ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ MUT KU MIE EN HALLUU!!!!! MIE EN HALLUU TEHÄ SITÄ ENKÄ TÄTÄ!!!! ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ!!! MIE HALUUN RÖÖKIÄ JA BISSEE!!! ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ!!! MIE HALLUUN RUOKAA!!!! MIE EN TEE TÄTÄ TEHTÄVÄÄ KU MIE EN HALLUU!!! ÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄÄ!!!!!
- jotain rajaa
Jenna ja suloinen eivät käy samaan lauseeseen!
- oksennus
Jos ei laittaisi pakkelia naamaansa niin voi hyvä tavaton........
- miehet
Jenna on seksikkäin ja naisellisin. Nam! Voittaa kun kaikki miehet äänestävät sitä.
- Täni
Juu on naisellinen, ja ne mummolasit kruunaa koko ilmestyksen!!
- ööööööööööööööööö.
vittu mikä finni naama. mie halluuun. ihan oikeesti. pata laiska teini. miun äiti opettanu .daniiiiiiiii mie halluun munnaaaaaaaaa. dani . jonathan anna houst haaaaaaaaaaaaaaa. hau hau.
- :DDDDDDDDDDDDDDDDDDD
saatana toi läski siiderivalas veti herneet nenää ja alko kiukuttelee kun kuuli että kaikki big brother talon tiskit pitää tiskata :DD TISKIKONEESSA VITTU TISKIKONEESSA ja norsu naamanvitulla monta tuntii "mutku emmie taho mittää tiskaa"
vittu jos astioiden laittaminen koneeseen on tiskaamista ja vaikeaa ni voi terve :DD muuttaakoha tuo läski koskaa omilleen?
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Vasemmistohallitus palauttaa hintasääntelyn, esim. bensalitra vain 1e.
Tuleva vasemmistolaisista koostuva hallitus ottaa käyttöön vanhat hyvät keinot pitää hinnat kurissa. Tähän tarkoitukse894694Vasemmistolainen valehteli jälleen - Purra tai persut eivät luvanneet "euron bensaa"
Väite "euron bensasta" on ensisijaisesti poliittisten vastustajien käyttämä puhdas vale. Persut kyllä kampanjoivat näky1133872Arman Alizadin viesti puna-aktivisteille: "Pitäkää lärvinne nytkin kiinni"
Arman Alizad kritisoi vasemmiston kaksinaismoralismia. Iranissa syntynyt suosikkijuontaja Arman Alizad pakeni perheensä1913723Minja Koskela nostanut vasemmistoliiton kannatuksen ennätykseen
Koskela valittiin puolueen johtoon lokakuussa 2024, ja silloin Ylen kysely antoi puolueelle 9,3 prosentin kannatuksen.732123Antti johtaa Petteriä jo 7,1 prosenttiyksiköllä
Tällä menolla sdp menee kokoomuksesta kierroksella ohi jo tällä vaalikaudella. https://yle.fi/a/74-20213575751941Mitä on tullut
Entisen abcn rakennuksen tilalle se oli tyhjillään monta vuotta siellä oli jo nyt valot onko huoltoasema? 5:30.791298- 1301192
Palosta selvinnyt 18 vuotias munira tarvitsi tulkin kun puhui Iltalehdelle
Suomessa asuva 18 vuotias tarvii tulkin !!! Tää Suomea puhumaton on palossa kuolleen naisen veli ja asui perheen kanssa.1551147- 531055
Mikä homma?
https://share.google/NvruSS4P4EzjTWPov Poliisilla oli keskiviikkona 4. maaliskuuta yksityisasunnossa Saarijärvellä tehtä30924