Keskustelu on vain täysi-ikäisille

Tämän keskustelualueen sisältö ei sovi alaikäisille. Jatka vain, jos olet täyttänyt 18 vuotta.

Suu vai pimppa?

Kumpi on parempaa teille miehille?
221993
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 22

Vanhimmat

Suu voi olla paljon parempi kuin väljä lahna. Oravap…u voittaa aina suun jos haluaa.

Äänestä

Jos itse saisin oudon kanssa päättää, niin ensin suu, sitten joku muu :)

Mutta jos naiselle sopii, niin niinhän se vaan on, että joka mies haluaa lastin naisen siään päästää - toivoen, että ehköisy ei toimikaan.

Vain 1/100 naisista voipi sanoa, että alapää on parempi. Pätee varmasti myös miehiin?

Kommentti johtuu siitä, että olen oppinut, että nnesatunnaissuhteissa naiset vaan haluavat, että kieli on siellä ennen kikkeliä.

Toisaalta: Olen itse terveydellisistä syistä Suomessa 1970 -luvulla ympärileikattu mies. - naiset siitä tykkäävät:
-.en maistu pisssalle
- kestän sängyssä kolme minuuttia, ja jopa enemmän pidempään kuin normaali mies.

Äänestä
  • Ensi suu sitten perse

    Äänestä

Vaihtelu on parasta. Oli aika jolloin vaimo otti vain suihin. Näin meni useampi kuukausi. Sitten antoi taas pillua niin voi herranjestas kun pillu tuntui hyvältä. Paljon paremmalta kuin suihinotto. Kun vaimo antoi ekan kerran pyllyä niin se tuntui siinä hetkessä siltä ettei mikään voi tuntua paremmalta. Vaihtelu siis tuntuu parhaimmalta ja kaikki alkaa tuntumaan tylsältä jos se on aina sitä yhtä ja samaa. Miten voikaan tuntua pelkkä käsikin hyvältä kun vaimo runkkaa suihkussa tai tissit kun saat tulla rintojen väliin. Itse en ainakaan osaa sanoa mikä on parasta kun kaikki tuntuu niin pirun hyvältä.

Äänestä

Suu pimppiä vasten ja sitten himokkaita kielareita :)
Sitten kun nainen on suullisesti tyydytetty niin suuhoito itselle olis
myös kiva mut ei oo pakko.

Äänestä

En koskaan saanut erinomaista suikkarii. Eikä kyllä hyvääkään montaa...Vastaan siis: pimppa.

Äänestä
  • Työnnä löylykauha perseeseen

    Äänestä

  • ...... kirjoitti:

    Työnnä löylykauha perseeseen

    Hahahahaha! Löylykauhamies iskee jälleen!

    Äänestä

  • Se pitää opettaa

    Äänestä

69 asennossa suikkiin !!! Mies päällä,pää naisen reisien vlissä nuolemassa/imemässä...hidasta naintia naisen suuhun........Parasta! Kokeile !!!

Äänestä

Suu tuntuu viileältä ja joskus jopakylmältä suhteessa pimppaan. Kuumassa tuntuu paremmalta. Siis sanon että pimppa.

Äänestä

Riippuu kuinka osaa sitä suuta käyttää , vaikka vuorotellen.

Äänestä
  • Kyllä kun muistaa tunkee löylykauhaa perseeseen

    Äänestä

  • ..... kirjoitti:

    Kyllä kun muistaa tunkee löylykauhaa perseeseen

    En varmana koska se on talon löylykauha.

    Äänestä

  • Pidättyväinennainen kirjoitti:

    En varmana koska se on talon löylykauha.

    Talon löylykauhahan se paras on!

    Äänestä

suu, perse ja sitten vasta pimppa

Äänestä

Fleshlight on paras.

Äänestä

NAISEN PERÄSUOLI ON PARAS

Äänestä

kyllä pillu on aina pillu. suuhoito ok. perseeseeh en nussasi mistään hinnasta homojen hommaa

Äänestä

oma käsi

Äänestä

Pimppa. Nussiminen on jo hauskaa pelkästään sen liikkumisen takia, ja harvaa naista voi nussia suuhun.

Äänestä
  • Meillä harrastetaan eniten suuhommia. Vaimolle tulee nopeammin ja paljon kovempaa. Minä taas pidän suun tiukkuudesta ja imusta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tämmöistä kirjoitti:

Kumpi on parempaa teille miehille?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu