Minä häpeäisin Jennan äitinä, jos hänellä sellainen on, silmät päästäni noin tyhmää ja sivistymätöntä tytärtä. Jenna on aina haukkunut Tuulikkia törkeästi ja JOS TUULIKKI SANOO JONKUNKAAN SANANLASKUN, Jonna heti julistaa , että taas Tuulikki haukkui häntä. VOIN SAMNOA, ETTÄ JOS JENNALLA ON OLLUT JONKINLAINEN MUU KOTI KUIN NUORISOKOTI, NIIN KYLLÄ SE KOTI ON KEHNO KAIKINPUOLIN OLLUT. vANHMMAT TUNNISTETAAN LASTEN JA NUORTEN KÄYTTÄYTYMISESTÄ. Se on fakta.Jennalla on maanikon ja kaksisuuntaisen mielialahäiriön piirteet ja paljon muutakin. EIHÄN NUO MUUTKAAN NUORET KYLLÄ KOVIN TERVEITÄ, EIKÄ JÄRJELLISIÄ OLE. Näyttää siltä, että tuotanto on tänä vuonna paneutunut ottamaan avohoitolaisia lähes talon täyteen. Mielestäni Jussi ja Tuulikki ovat sivistyneitä talossa ja ainoat sellaiset.TUULIKKIA VAAN NUORET HERJAAVAT TÖRKEÄSTI. Toivon kaikkea epäonnistumista elämässä ja että heidän vanhempia hoidetaan jossain elämänvaiheessa huonosti ja sehän suomessa onnistuu. Kaikkien on palkka saatava. Mitä sitten nämä nuoret??
Käyttäytyykö he omille vanhimmilleen noin törkeästi siinä vaiheessa kun ovat Tuulikin iässä. Olisipa hauska tietää. SOS pummeja suurin osa???!!!! Näissäkö Suomen tulevaisuus????? Naimarit ulos, ei ole lasten katseltaa.
Käyttäytyykö he omille vanhimmilleen noin törkeästi siinä vaiheessa kun ovat Tuulikin iässä. Olisipa hauska tietää. SOS pummeja suurin osa???!!!! Näissäkö Suomen tulevaisuus????? Naimarit ulos, ei ole lasten katseltaa.
Vastaukset 2
Vanhimmat
Asuu nuorisokodissa nykyään, kai hylätty sinne kun ei osaa käyttäytyä aikuismaisesti?
Onkohan tuolla Jennalla kaikki astiat kaapissa.
Huutaa ja rääkyy kuin mielipuoli.
Huutaa tatataaatataa kuin pikkulapsi.
Yleensä aina paneskelijat lentää aika äkkiä talosta ulos.
On ihme, kun nuo kaksi härillään olevaa vielä saavat olla talossa.