tänäkin sunnuntaina takanaan lukuisat sääntörikkomukset joutumatta siitäkään huolimatta häätöäänestykseen tai ulso talosta. Käsittämämätöntä kahden löyhäpään suosimista!
Kolme mitä mahtavinta persoonaa häädön alla, en todellakaan äänestä, ja syydä rahaa jo valmiiksi pelattuun peliin.
Kolme mitä mahtavinta persoonaa häädön alla, en todellakaan äänestä, ja syydä rahaa jo valmiiksi pelattuun peliin.
Vastaukset 3
Vanhimmat
Ai missä sä näät kolme m i e l en k i i n t o i s t a persoonaa ?? huh huh
olen kuunnellut ja katsellut Annan vilpitöntä hönöilyä ja kaunista naurua, kuin Jennan saatanallista rääkymistä, kiroilua, ja lapsellista teatteria, saatikka sen karseeta "laulamista". Jenna luulee, että siitä tulee ainakin Beyonce II vähintäänkin tän ohjelman ansiosta, kun kykjyen etsijät tekee siitä tähden :D
Ja kuvittelee, että D oikeesti välittää siitä ja talon jälkeen vähintäinkin kihlaa ja jatkaa vaakamamboa sen kanssa.
Jonna ja Armi on myös aidosti viihdyttävämpiä kuin esim teinipariskunta.
taitavat olla tän kauden "rahasampo", niiden ansiosta muutama ropo tulee takaisinkin päin, jotes eihän niit nyt ulos laiteta.